Jos jedno divljanje...

Jos jedno divljanje...

Prvo: što se tiče Facebook-a, ja sam toliko primitivna osoba da uopće nemam profil na njemu niti me to zanima, čak štaviše, gadi mi se. I to upravo zbog ovakvih bolesti na njemu...
Drugo: što se tiče ovog videa, zapravo, vožnje u njemu, likovi kakav je onaj vozač "bio" nažalost ne dožive drugu priliku, priliku da se opamete... ali najgore od svega je što uz to ginu i drugi ljudi...
 

xrx

Član
Salle je napisao(la):
strašno, a čudi me kako se nije mogao vratiti u svoju traku imao je kad reagovati kad je vidio da je kamion naišao....ili se bar prebaciti u desnu ako nemoze prikociti i sl.

strašno i zalosno, najvjerovatnije ovaj udar nije nitko prezivio, mada bi volio da se grdno varam...

Jest malo cudno jer je vozac ranije vidio kamion nego ovaj sto je snimao. Vjerovatno ga je zanijelo jer se prije toga naglo vracao sa desne strane...
Jedino sto je stigao je da se drekne :icon_sad:
 
Član
Sreca po ostale vozace sto ga je sprijecio kamion za dalje divljanje!Ne daj Boze da je kakvo manje auto bilo! Ovako je sam sebi kriv!
 
Član
a bozije ti majke sto ga lik akuca =( ... prepade se ja gledajuci...kamo li da sam dozivio .....stvarno majmuni
 
Član
:icon_eek: Ovo je bas divljanje bilo, ali je mogao da smota u desno naglo mozda bi bolje prosao...bilo kako bilo R.I.P.
 
Član
umjesto sto je ispusto ovakve artikulisane glasove, bolje bi mu bilo da je pomjerio volan na desno, malo prikocio, i nastavio preticanje.. inace svi znaju glumit mangupa, kad treba odreagovat, tad je vec druga prica
 
Top