Jos jedno divljanje...

Jos jedno divljanje...

xrx

Član
Ovaj put je zavrsio u kamionu

http://www.facebook.com/video/video.php?v=466878131436&oid=91184953859&comments

(ne moras bit logovan na FB)
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: ti sunce sto opali,,e jest i divljo,bolje da je nastavio desnom stranom,ne bi mu nista bilo
 
Član
e vala nek je,majmun majmunski,sta da je nedo Bog mjesto kamiona bila porodica sa djecom u autu:icon_mad:
 
Član
Ma gdje ces reci neka je, jesi normalan!!! Zasluzio je kaznu ali ko je zasluzio smrt???
Ima li zivih??
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Ma gdje ces reci neka je, jesi normalan!!! Zasluzio je kaznu ali ko je zasluzio smrt???
Ima li zivih??

jesam li rekao neka je poginuo,nisam,ali neka se zapucao,na kraju to je i trazio,ovako divljati po ovoliko prometnoj cesti je i vise nego besmisleno i bez opravdanja,sta treba da znaci,da nije mozda kriv onaj sa kamionom sto je naisao u tom trenutku,ma daj ba:icon_mad:
 
Član
Ne spominji druge... niko nije nista drugo spomenuo ali vidim neki se smiju ovome....
Bezveze.Nadam se da nisi lajko ovaj link ;-)

Mislim da sam u jednom trnutku vidio amortizer... ti sunce...
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Ne spominji druge... niko nije nista drugo spomenuo ali vidim neki se smiju ovome....
Bezveze.Nadam se da nisi lajko ovaj link ;-)

Mislim da sam u jednom trnutku vidio amortizer... ti sunce...



fakat neznam o cemu pricas,neko spominjanje nekih drugih,ko se smije tudzoj nesreci i kakvo ba lajkanje.....momak da tebe ne drzi mahmurluk mozda pa brkas pojmove......uostalom za ovo sto je uradio nema opravdanja ko god da je niti ovakvu osobu treba braniti,dobio je ono sto je zasluzio,nisam rekao "e neka je poginuo"da me mozes osudzivati jer naravno da ne zelim niciju smrt tako ne ni njegovu koliko bio kriv ili ne.....tako da je svaki daljni komentar na ovu temu suvisan.....:icon_exclaim:
 
Član
strašno, a čudi me kako se nije mogao vratiti u svoju traku imao je kad reagovati kad je vidio da je kamion naišao....ili se bar prebaciti u desnu ako nemoze prikociti i sl.

strašno i zalosno, najvjerovatnije ovaj udar nije nitko prezivio, mada bi volio da se grdno varam...
 
Top