!!! Jos jedna novina Verve sa 4 vrata (FORD) !!!

!!! Jos jedna novina Verve sa 4 vrata (FORD) !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Sedani su izgleda tema dana na sajmu danas u Guangzhou - Kinia. Vec smo vidjeli predstavljanje Mazda2 sedan a sada upravo dobijamo nove fotke od FIESTE sa 4vora vrata, to je ustvari tzv. Ford Verve Concept car. Hatchback verzija je prvi puta prikazana u javnosti na Frankfurt Motor Show jos u Septemberu a treca varianta je zakazana da bude predstavljena na Detroit show u Januaru.

ford_verve_4_concept01.jpg


Prevod:
dk*
 
Legend
:icon_twisted: Kako je krenulo svi ce mo voziti Forda. Imaju strasnbu ponudu vozila sada. :icon_twisted:

:D:D:D
 
Legend
MPS - Mazda MPS hehehe

Ahh :) :))))) Jos koji dan, sedmica, do sedmica i po :) abd.

Ali sve je to pod krovom tate Ford-a.
Jaguar, Mazda, Volvo, Land Rover i jos jedan model al o tom po tom.
 
Legend
Al ne mogu da se nagledam ovog auta.. Majkemi, ne mogu da vjerjem da je ovako ljepo. Nadam se da ga nece ispuhati. A s obziro na M2 ovo je finalna verzija 90%.
 
Član
Ako Bogda doce Mps-ica za 10 tak dana, ali iskreno i ne zuri mi se posto vidis snijega...a valja mi u Sarajevo po auto....a sad se vise ne zna gdje je gori put (lakse poginut) na karauli ili na autoputu Sa-Ze :( a ford je extra dobar isti mondeo u potpunosti samo sto je u mini verziji :)
 
Član
kad gledas bocnu liniju ispada koda su tockici ko sa skateboarda jel da ? :D.....ili se to samo meni cini, a inace auto mi je super....prekrasnu fluidnu liniju ima....
 
prelijep ford
a to sto daki rece da cemo svi vozat forda, nevjerujem
ipak ima onih koji ostaju vjerni francuzima :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top