Jos jedan fiat

Jos jedan fiat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fino su mu legle felgice, boja manje vise ali to je vlasnikova odluka i to postujem!
 
Fijat nije los, al ove boje mi se nikako ne svidja, izgleda ko da je auto bilo razbijano, pa stavljo djelove karoserije sa otpada...
 

edo

Član
auto je svo krivo i sastavljano,treba ga lakirati u onu extra tipovu jaku bordo boju i jake felgice
i to je to...
 
Član
Moram priznati da ga slike cine nekako ruznijim nego jeste, suncano je bilo 10 min prije, a felge ne da su dobre ove 16ke...uzivo su haos zivi
 
Član
ma na ovim slikama je ispao kao da mu limarija nevalja al uzivo auto nema packe i boja se sija nego je samo prljav i izgleda koda je izjebana limarija :)
 
Član
Apsolutno nista. I na mog su mogle 16" i kad je bio spusten i odignut, i na ovog spustenog, i na jos jednog plavog koji je lizao pod.
 
Član
trizex je napisao(la):
Apsolutno nista. I na mog su mogle 16" i kad je bio spusten i odignut, i na ovog spustenog, i na jos jednog plavog koji je lizao pod.
"i na jos jednog plavog koji je lizao pod."
Mislis Smajketovog ??? (sto sad voza punta) :)
 
Član
Fiat Punto je napisao(la):
sta je sve uradjeno na njemu pa su stale ove 16.ke

ove 16 ke stanu na fiata bez po muke, nista i ne zakaca provjereno 7 osoba sam vuko:) A moj je bio zakovan za zemlju......jos uvijek je al bez felgi:)
 
Član
Ok, al za zakacanje tvoj je bio puuuuno tvrdji od mog nazad ;) meni je zakacalo nazad ako bi neko sjeo kad je bio spusten, slabiji amortizeri jbg
 
Član
Evo par novih slika da se vidi auto malo bolje, one prosle su bas bile beze
fd319ed6f3.jpg

ca72425873.jpg

2d2459ad4a.jpg

1292b0a5cc.jpg

b774586dff.jpg

e6227e4daa.jpg

1beebe5615.jpg

9ed95277f1.jpg

736e218522.jpg


I na njemu se non stop nesto radi, akobogda iduce je lakiranje karambolki skroz u bijelo, kao i retrovizora i ovih zadnjih blatobrana te plasticne lajsne na krovu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top