jos jean rad s neta ovog puta mnooogo bolji

jos jean rad s neta ovog puta mnooogo bolji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tarik: ovi radovi se rade mjesec-dva...ev kako izgleda quickly rad od jednog pro-a...uradjen za dva sata...lik koji je radio zove se Naj...

org:
2010chevroletcamarorsremr8.jpg


chop:
chevroletcamarorszy2.jpg
 
jest rad od dva-tri sata, al on je vec smislio ideju kako ce uradit ili je nacrtao sebi kakav ce izgledat il ugrubo il u detalje i sve djelove je sto nemoze crtat odnosno pravit nasao iako sumnjam da koriste donore al vec ih ima u glavi kako ce izgledat u ovoj poziciji auta cak sta vise vidite da je promjeno poziciju auta da se primjetit a to je sigurno zbog toga sto mu je bilo lakse radit u ovoj pozi nego na org.
ovo je moje misljenje

a sto se tice onih efekata ja bih koristio kad bi znao koristit i siguran sam da bi dobro ispalo jer pokuso sam sitno nesto ne na autima radio po tutovima textove i slicno i mogu vam rec Bogami ispadnepredobro znaci nemoze se sve odradit onako "ja necu nista gledat tutove jer ocu da sam saznam kako sta" a ja kazem da tutovi za ps (ne za auta) mogu biti veoma korisni jer malo ko zna sve u ps-u.;)
 
Član
allroad je napisao(la):
extra je al ne moze za 2-3 sata ;)
ma mozda i moze nema puno prerada :lol:

LoL ja radim onu svoju krsinu 3-5 sati a on ovog camara napravio za 2-3 h a jebo on sebe ovo su jebeni fantom cast izuzetcima na forumu
troza,faya,edoze,allroad,reblender kako li se vec pise i ovaj tuning kako li se vec zovu ja sam jos NooB in ps xD

ahhahaha
 
Član
na kamaru je prag sa holdena kao i nastavak na prednjem braniku,
napraviti su još bočni usisi,promjenjeni točkovi i pozadina,boja,urađen spojler pozada,fin rad za malo vremena ;)
 
Super Moderator
Trozic je napisao(la):
na kamaru je prag sa holdena kao i nastavak na prednjem braniku,
napraviti su još bočni usisi,promjenjeni točkovi i pozadina,boja,urađen spojler pozada,fin rad za malo vremena ;)

pa bas sam to htio rec... samo stavito sa drugog auta i usis napravljen nema nekog brusanja i takvih stvari :D
 
Legend
fast..tuning20 je napisao(la):
pa i roobiov je sa digimods.uk

imaju ljudi koji rade za digimods koliko sam ja mogao skontati, na svakom radu pise digimods.uk, nema pojedinacnih signaturea na radovima..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top