jos jean rad s neta ovog puta mnooogo bolji

jos jean rad s neta ovog puta mnooogo bolji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovako se radi :cool:
neznam čiji su radovi, zna tarik








ovaj stil mi se više sviđa izgleda realno a i fino je uradit polo iako nije nešto puno radito ;)

 
Član
ovog tvog golfa 4, je radio roobi (pise ti na slici dole)..ovu corvettu je radio Beatle (prvu) a za ovu drugu nisam siguran, al je neki madjar...ovog pola prvi put vidim, nije los..
 
Super Moderator
golf 4 sam vec vidio negdje davno... posebno mi se svidja polo jer je realno napravljen i super uradjen bez i jedne greske (ukoliko ja dorbo vidim)... al lakse mu je bilo uzet pola s dvoja vrata pa ga radit :D vako sebi vise posla napravio :lol:
 
allroad je napisao(la):
golf 4 sam vec vidio negdje davno... posebno mi se svidja polo jer je realno napravljen i super uradjen bez i jedne greske (ukoliko ja dorbo vidim)... al lakse mu je bilo uzet pola s dvoja vrata pa ga radit :D vako sebi vise posla napravio :lol:

jesi vidio si u temi koju je erol_brcak postavio a zvala se neznam bas ja mislim radovi profesionalaca medju kojima je bio i roobi
a ovi radovi sto je troza postavio su izuzetno dobri iako ovaj drugi je vise rad s predobri opcijama ps-a neg sto je brushanje i slicno.
ak ne kontate mislio sam na efekte:lol::lol:
 
Član
eto ti koristi te efekte pa napravi ovakav rad...nesto se kao furate sa tim brushem a niko ga ne zna kvalitetno odraditi...nije fazon u tehnici nego u konacnom rezultatu...
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
eto ti koristi te efekte pa napravi ovakav rad...nesto se kao furate sa tim brushem a niko ga ne zna kvalitetno odraditi...nije fazon u tehnici nego u konacnom rezultatu...

:lol:
treba znati sve izbrušati uraditi sjene i refleksije i eto efekata,to nije nimalo
lako,vremenom se to nauči ali nemožeš odmah sve znati,ja prepravim djelove
neke manje uradim i sam,ali da sve crtam i radim brušem do tog nisam došao, radim kako znam svaki put se pomalo nauči....
i to što kažeš nije fazon u tehnici,možeš svašta uraditi ali na kraju neće biti dobar rezultat...
ljudi polako u ps ko žuri sam se zezne,bolje raditi pomalo ali kvalitetno ;)

znali ko koliko ovi rade u psu što su njihovi radovi
 
Član
Trozic je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
eto ti koristi te efekte pa napravi ovakav rad...nesto se kao furate sa tim brushem a niko ga ne zna kvalitetno odraditi...nije fazon u tehnici nego u konacnom rezultatu...

:lol:
treba znati sve izbrušati uraditi sjene i refleksije i eto efekata,to nije nimalo
lako,vremenom se to nauči ali nemožeš odmah sve znati,ja prepravim djelove
neke manje uradim i sam,ali da sve crtam i radim brušem do tog nisam došao, radim kako znam svaki put se pomalo nauči....
i to što kažeš nije fazon u tehnici,možeš svašta uraditi ali na kraju neće biti dobar rezultat...
ljudi polako u ps ko žuri sam se zezne,bolje raditi pomalo ali kvalitetno ;)

znali ko koliko ovi rade u psu što su njihovi radovi

3-4 mjeseca... to je njihovo vrijeme... 3 ili 4
 
Legend
ovo rade ovi fanatici sto su u ovom vec 10tak godina.. dok sam ja bio aktivan u PSu na PST.org forumu pratio sam radove ovih giganata, koji imaju one touch padove i olovke i crtaju sami sebi dijelove, tako da im je na neki nacin i lakse, a i od tog zive..

roobi je jedavno dobio ponudu od schiona nakon takmicenja, sad za njih radi neke projekte..

ovaj zadnji polo, je i menj najbolji, a preuzet je sa digimods.co.uk, to je jedna VT strancia iz UK na kojoj imaju tutovi, neki radovi, ma svasta trebate pogledati :D
 
.nOKe je napisao(la):
ovo rade ovi fanatici sto su u ovom vec 10tak godina.. dok sam ja bio aktivan u PSu na PST.org forumu pratio sam radove ovih giganata, koji imaju one touch padove i olovke i crtaju sami sebi dijelove, tako da im je na neki nacin i lakse, a i od tog zive..

roobi je jedavno dobio ponudu od schiona nakon takmicenja, sad za njih radi neke projekte..

ovaj zadnji polo, je i menj najbolji, a preuzet je sa digimods.co.uk, to je jedna VT strancia iz UK na kojoj imaju tutovi, neki radovi, ma svasta trebate pogledati :D

pa i roobiov je sa digimods.uk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top