jetta mk2 coupe - pitanje u vezi zamjene motora

jetta mk2 coupe - pitanje u vezi zamjene motora

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam dobru ponudu za jedan dobar motor 1.6 benz, '92 godiste iz golfa mk2, presao 150.000km, znaci komplet sa karburatorom (elektricni saug mislim da je pierburg 2e3, polu-einspritz) i el.benzinskom pumpom...ali nema komplet el.instalaciju...

trenutno je u autu 1.6 benz '89 godiste presao 300.000km, motor odlican ali karburator uzasan, uvijek problema sa njim koliko ga god reparirao i stelovao...pierburg 2e2 (nesto malo elektronike, vodeni saug, milion vakuma...)

sto je potrebno izmjenjati i dodati oko instalacije na autu da bi ubacio ovaj noviji motor???

je li to prekompliciran posao?

ako je netko vec radio ovo molio bih odgovor da vidim hocu li se uopce upustati u ovaj posao,

hvala!
 
Član
ako ti je kraj 89,odnosno novi tip instalacije,onda istekas instalaciju od svog motora i postekas,instalaciju od tog drugog motora.A ako ti je stariji model instalacije,onda mozes prepraviti samo instalaciju karburatora i kompijutera od tog novijeg motora na svoju staru ili zamijeniti kompletnu instalaciju u autu.Koji dio instalacije ti fali?
 
Član
code: KR je napisao(la):
ako ti je kraj 89,odnosno novi tip instalacije,onda istekas instalaciju od svog motora i postekas,instalaciju od tog drugog motora.A ako ti je stariji model instalacije,onda mozes prepraviti samo instalaciju karburatora i kompijutera od tog novijeg motora na svoju staru ili zamijeniti kompletnu instalaciju u autu.Koji dio instalacije ti fali?

ne znam tocno je li kraj '89 ali mislim da je noviji tip instalacije jer sam si stavljao celer sa obrtomjerom od 1.8 i bez ikakvih prerada samo ustekao stari konektor i proradio...

znaci imam samo ovaj motor sa karburatorom iz '92 i nista ove "okolo" elektronike, e sad interesuje me sta jos dode od ove "okolo" elektronike da bi taj motor mogao uopce normalno raditi, cuo sam da ima neki komp i jos neke stvari...

znaci po tebi to nebi trebala biti velika komplikacija?

hvala
 
Član
treba ti instalacija i kompijuter od tog karburatora.
noviji tip insalacije ima samo jedan dzek na satu,a kod starijeg tipa idu dva dzeka u sat,ako ti je jedn dzek onda je novija i onda ti je ugradnja lagana.
 
Član
code: KR je napisao(la):
treba ti instalacija i kompijuter od tog karburatora.
noviji tip insalacije ima samo jedan dzek na satu,a kod starijeg tipa idu dva dzeka u sat,ako ti je jedn dzek onda je novija i onda ti je ugradnja lagana.

znaci samo zice za karb i komp, to mogu nac na otpadu, valjda nije skupo...

koliko se sjecam...bio je jedan dzek na satu...davno sam to mjenjao, 10 godina je jetta kod mene ;) hvala ti puno!

pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top