jetta mk2 1. brzina radi kako-kad

jetta mk2 1. brzina radi kako-kad

Član
pozz drugari , ko sto u naslovu pishe 1. brzina me zajebaje nekad oce a nekad nece..
pa kad ubacim u 2. pa iz 2. u 1. onda ubaci (oce nekad i odma u 1. ) pa mi je bila pukla kugla... pa sma je zamenio i radilo normalno, sve dok ja (konj):icon_mad: nisam uzeo da zamenim onu kuglu na rucici (shalthebli) i nisam je zamenio neshto mi iskrslo hitno (a morao sam i auspuh skidati) tako da sam to sve sklopio , sastavio kako je bilo.
i otad sam primetio da teze ulazi u 1. ili je to tako i bilo a ja nisam obraco neshto posebno paznju ili sam ja nesht ujebo kad sam to rasklapao/sklapao , popizdio sam steo sam otic kupit 3 litra benzina i zapalit je :icon_mad:

da i ona polugica sa plasticnim "zakackama" primetio sam da je kriva , neznam je tako treba bit ili ... :icon_confused:
 
Član
Može biti milion stvari. Uzmi ti ta 3 litra i uradi šta si naumio ili odvezi nekom majstoru da pogleda.;)
 
poluge sve izmjenjaj to ti je cirka 12KM i plati majstoru da ti to sredi kako valja
ili ako ti je zao platit majsoro od si kupit 3 litra benza i upaljac jeftinije je
 
Član
ma nije mi zao para daleko od toga neg' netju da vozim majstoru ocu ja da uradim :icon_smile:
 
Član
joj kad sam vidio naziv teme pao sam sa stolice, ma probaj sam, nije belaj napraviti, imao sam i ja slican problem, meni je isapalo sve iz lezsta, bas se trebas namuciti da usaltas u brzinu, ali popravi se uz malo dobre volje i dobar cekic.... ajd postavi sliku te plastike da vidim je to sto je i mene zajebavalo....
 
Član
mokeBass je napisao(la):
joj kad sam vidio naziv teme pao sam sa stolice, ma probaj sam, nije belaj napraviti, imao sam i ja slican problem, meni je isapalo sve iz lezsta, bas se trebas namuciti da usaltas u brzinu, ali popravi se uz malo dobre volje i dobar cekic.... ajd postavi sliku te plastike da vidim je to sto je i mene zajebavalo....

ma nije to plastika to je polugica sa plasticnim kopcama sad nez jel treba bit kriva ili prava :icon_confused::lol: a ti vjerovatno mislis na kuglu onu to sam zamijenio i sve mnormalno bilo dok nisam steo da zamijenim kuglu na rucki mijenjaca ... samo je odvrnuo-zavirio-zavrnuo i sjebo 1. brzinu :icon_cry:
 
Član
ako je to ono sto mislim da jeste, ta plastika treba biti prava... joj meme je to jednom sjebalo usred saobracaja, umalo rucicu mjenjaca nisam iscupao....
 
Član
mokeBass je napisao(la):
ako je to ono sto mislim da jeste, ta plastika treba biti prava... joj meme je to jednom sjebalo usred saobracaja, umalo rucicu mjenjaca nisam iscupao....

ma i ja sam je danas steo iscupati toliko me bilo iznerviralo :icon_mad:
 
Top