Jetta Mk1 VR6 :) - KOMENTARI

Jetta Mk1 VR6 :) - KOMENTARI

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Može se i iz VRa-a dosta izvuć,mnogo više nego iz 1.8 turba:D

Dobar projekt,samo naprijed i daj još sličica;)

ja govorim o nekom jeftinijem tuningu. 1.8t moze uz cip da izbaci 230-240 ks, dok za vr treba vise novca da bi dobio tu snagu. poznato je da su atmosferski motori tezi a i skuplji za tuning a pogotovo prepravka atmosferskog u turbo
 
Član
galebu2 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Može se i iz VRa-a dosta izvuć,mnogo više nego iz 1.8 turba:D

Dobar projekt,samo naprijed i daj još sličica;)

ja govorim o nekom jeftinijem tuningu. 1.8t moze uz cip da izbaci 230-240 ks, dok za vr treba vise novca da bi dobio tu snagu. poznato je da su atmosferski motori tezi a i skuplji za tuning a pogotovo prepravka atmosferskog u turbo

npr. iz mk4 1.8T ima 150KS, da bi postigao tih 230-240KS treba dosta više od čipa, a i VR već ima 174KS i 1000 ccm više... to igra veliku ulogu:icon_smile: od VR-a nije moga bolje ubaciti:icon_smile:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Može se i iz VRa-a dosta izvuć,mnogo više nego iz 1.8 turba:D

Dobar projekt,samo naprijed i daj još sličica;)

ja govorim o nekom jeftinijem tuningu. 1.8t moze uz cip da izbaci 230-240 ks, dok za vr treba vise novca da bi dobio tu snagu. poznato je da su atmosferski motori tezi a i skuplji za tuning a pogotovo prepravka atmosferskog u turbo

npr. iz mk4 1.8T ima 150KS, da bi postigao tih 230-240KS treba dosta više od čipa, a i VR već ima 174KS i 1000 ccm više... to igra veliku ulogu:icon_smile: od VR-a nije moga bolje ubaciti:icon_smile:

ima 1.8t 180ks
1.8t 180 ks smchip 230 ks
1.8t 180ks laksi, snazniji, veci obrtni moment, manje trosi, jeftinija registracija, kvalitetniji (vr nisu nesto posebno kvalitetni tj dosta su osjetljivi)
glupo je ici u daljnu raspravu jer vidim da samo udaras kontru a ne zelis da sagledas cinjenice
 
Član
galebu2 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Može se i iz VRa-a dosta izvuć,mnogo više nego iz 1.8 turba:D

Dobar projekt,samo naprijed i daj još sličica;)

ja govorim o nekom jeftinijem tuningu. 1.8t moze uz cip da izbaci 230-240 ks, dok za vr treba vise novca da bi dobio tu snagu. poznato je da su atmosferski motori tezi a i skuplji za tuning a pogotovo prepravka atmosferskog u turbo

npr. iz mk4 1.8T ima 150KS, da bi postigao tih 230-240KS treba dosta više od čipa, a i VR već ima 174KS i 1000 ccm više... to igra veliku ulogu:icon_smile: od VR-a nije moga bolje ubaciti:icon_smile:

ima 1.8t 180ks
1.8t 180 ks smchip 230 ks
1.8t 180ks laksi, snazniji, veci obrtni moment, manje trosi, jeftinija registracija, kvalitetniji (vr nisu nesto posebno kvalitetni tj dosta su osjetljivi)
glupo je ici u daljnu raspravu jer vidim da samo udaras kontru a ne zelis da sagledas cinjenice

vr oko pet stoja, 1.8 t oko dvi milje km, a 1.8t sa 180 rijetkost
 
Član
galebu2:Svijestan sam da je 1.8 sa turbom te da je tuning mnogo lakši.Ali ako će se ići u dobar tunning motora,2.8 ima mnogo više potencijala od 1.8.A punisher je spomenuo i cijenu turbo motora.Da nepričamo o tome kako će se vr nositi sa dodatnom snagom,a kako 1.8 turbak;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
galebu2:Svijestan sam da je 1.8 sa turbom te da je tuning mnogo lakši.Ali ako će se ići u dobar tunning motora,2.8 ima mnogo više potencijala od 1.8.A punisher je spomenuo i cijenu turbo motora.Da nepričamo o tome kako će se vr nositi sa dodatnom snagom,a kako 1.8 turbak;)

postoji 5 vrsta 1.8T od 150 do 225 konja fabricki, modeli APX ili BAM sa 224 konja idu do 320-350 KS bez vecih problema, bas nafrizirani idu i do 450 KS al tu se treba pola motora promjenit...


http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2698530
 
Legend
Biti ce uskoro jos slika... momci zure sa radovima da stignu izvuci auto na TD u Mostaru... ;)
 
Top