Jetta 2 1.6 td 44kW 1990god

Jetta 2 1.6 td 44kW 1990god

Drugovi imal iko da zna dali se može na Jettu 2 1.6 td 44kW 1990god staviti veća turbina ili šta već pa da se malo pojača... inače moj stari vozi tu jettu i pravo je očuvana samo što je slaba na vuči.
 
Član
Mora taj motor da fino vuče posebno na malim obrtajima......modža ti nešto nije ok da motorom...pozzz
 
Član
Imao dzetu 91 godina, isti takav motor,stradala mi turbina fabricka, nakacio od 59 kw motora, sa vodenim hladjenjem i pojacao gorivo samo na bos pumpi i isla je bolje od svakog 51 kw turba.
 
Član
MOlim ove što od juče vozaju nekakve trulje, lafo čipovane tdi motore da se ne javljaju, jer oni vozaju "novija i brža auta"...........Ja i dalje tvrdim da to auto fino ide kad je sve kako treba.....:)
 
druze taj 44kw je za dlaku jaci od 40kw, de se ti uporedi sa svojim 1.9TD protiv 44kw i vidices razlike
51kw ako je dobar ide fino a o slabijim mi nemoj pricat dzabe
 
Član
da ide dobro je relativan pojam, u odnosu na frezu i traktor ide ko raketa :D
a u nekim realnim uslovima s tim autom je rizicno preticati
 
Član
mozes naravno samo ako nadjes u dobrom stanju :D

da i ove price kao ide, ni 1.9 td ne ide, ni tdi sa 90 konja ne ide, tek sa 110 konja se moze rec da ide solidno,ako cemo realno gledati, ovi svi ispod su trahana pogotovo kad treba preticati kad si na brzinama vecim od 100kmh...
 
Legend
druze taj 44kw je za dlaku jaci od 40kw, de se ti uporedi sa svojim 1.9TD protiv 44kw i vidices razlike
51kw ako je dobar ide fino a o slabijim mi nemoj pricat dzabe

ispravan 44kw se ne moze ni u snu poredit sa obicnim dizelom od 40kw, jest da ovako na papiru 4kw ne znace nista, u stvarnosti je sasvim druga prica, vjeruj mi znam sta pricam ;)

eh sad da ide, to je vec haha :D
ja sam govorio da intercooler ide dok nisam chupovao ARLa, standardno :D
 
Top