Jeste li zaljubljeni u svoj auto?

Jeste li zaljubljeni u svoj auto?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
1174403726.jpg

Christ je automehaničar kojeg fizički privlače automobili. Ne može odoljeti njihovoj teksturi i mirisu, jednostavno se mora spojiti s njima, a za sve neiskusne napisao je i priručnik.

Chris Donald je automehaničar i uživa u svom poslu više nego itko drugi. Naime, on s autima ''vodi ljubav''. ''Neki muškarci vole sise i guzice, a ja volim aute i njihove obline'', kaže.


Njemu je čak i dijagnosticirano psihičko stanje zbog kojega ga automobili fizički privlače, ali njegov psihijatar smatra da to nije nešto što bi se trebalo liječiti.

Za njegov fetiš, smatra Chris, zaslužna je TV-serija Knight Rider s Davidom Hasselhofom i automobilom koji govori, jer je još odmalena počeo automobilima pripisivati ljudske osobine.

U posljednjih 20 godina seksao se s preko 30 različitih modela, plus dva brodska motora i jedan jetski.
''Dobar auto je za mene gozba za sva osjetila. Obožavam njegov miris, teksturu. Ako vidim prekrasan Mercedes, znam da bih rado s njim uskočio u krevet'', kaže Chris, koji ima i pravu djevojku, od krvi i mesa – bez motora.

Chris ima i svoj website i kaže da ima još 500 ljudi s istim fetišom koji su mu se javili i još su ekstremniji.

''Neki ljudi vole kušati i motorno ulje, ali ja ne idem tako daleko'', kaže.

Piše i priče o autoerotizmu, te je napisao i priručnik How To Make Love To A Car.

Chris se do sada seksao s mnogim luksuznim automobilima, među kojima su Bentley Arnage, Porsche i Jaguar XK8. A posebno se vezao uz novi Jaguarov model X-Type crne boje s prljavo-bijelim kožnim sjedalima.

Njegova strast prema automobilima počela je kada mu je bilo 17 godina. Prva ljubav mu je bio Peugeot 205, kojeg je nazvao Laura.

Danas se, kaže, više ne veže toliko za automobile. Oni nisu zamjena za ljude s kojima radije provodi vrijeme.
 
U posljednjih 20 godina seksao se s preko 30 različitih modela, plus dva brodska motora i jedan jetski.
''Dobar auto je za mene gozba za sva osjetila. Obožavam njegov miris, teksturu. Ako vidim prekrasan Mercedes, znam da bih rado s njim uskočio u krevet'', kaže Chris, koji ima i pravu djevojku, od krvi i mesa – bez motora.

OVAJ nije dobar 100%...Nego Edo sklanjaj ti svog golfa u garazu,mogo bi da najebe:)
 

MyX

Član
znam za sex U autu, ali i SA autom........ Ovo je bolest viseg nivoa, nikakvi doktori tu pomoci ne mogu, jedino 7.65 metak, koji nije skup (markica) i to je to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top