Jelkice,privjesci i sve ostalo

Jelkice,privjesci i sve ostalo

Član
[/b]Ovako,ako kom auto-klubu trebaju mirisljave jelkice za auto sa slikom ili natpisom koji vi izaberete,radim vrlo povoljno.
U slucaju uzimanja 100 komada,jelkica kosta 1km,a na vece kolicine cijene su jos manje.
Osim jelkica,radimo jos mnogo toga,privjeske,trake za kljuceve,solje,itd.
Ako koga zanima,nek mi se javi,detaljno cu mu objasniti i poslati linkove!:icon_smile:
 
Član
Ima li igdje slika jelkica, jesu li gumene ili papirne, možda ja za firmu naručim.....
 
Član
Yellow je napisao(la):
Ima li igdje slika jelkica, jesu li gumene ili papirne, možda ja za firmu naručim.....

http://www.stampareklama.com/
Ima na tom sajtu,s tim da nije jos sve ubaceno na sajt,ako te zanimaju detalji oko svega,dogovoricemo se.
I da,na sajtu nema slika jelkica u "pravom obliku",ali i to radim,ako te zanima,slikacu pa cu ti postaviti.
Pozdrav!
 
Administrator
Poštovani reklama na forumu se plaća. Ukoliko ste zainteresovani za reklamu, koja se kreće već od 30 KM mjesečno, ponudu možete pogledati na linku http://www.bhtuning.com/bht_marketing.pdf.


Pozdrav

BHTUNING TEAM
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Poštovani reklama na forumu se plaća. Ukoliko ste zainteresovani za reklamu, koja se kreće već od 30 KM mjesečno, ponudu možete pogledati na linku http://www.bhtuning.com/bht_marketing.pdf.


Pozdrav

BHTUNING TEAM

Koliko sam ja skontao,baner se placa,a mogao sam ja i sliku da postavim umjesto linka od sajta,ako je to problem. :)
 
Administrator
Kada si otvarao oglas mogao si da pročitaš
Zabranjeno reklamiranje firmi i djelatnosti, te objava komercijalnih oglasa (prodaja nove robe, veće količine).
Za reklamu na forumu kliknite Ovdje

Tako da ti isto dođe, ili link ili slika. Komercijalni oglasi se plaćaju, kako svugdje, tako i na ovoj stranici.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Kada si otvarao oglas mogao si da pročitaš
Zabranjeno reklamiranje firmi i djelatnosti, te objava komercijalnih oglasa (prodaja nove robe, veće količine).
Za reklamu na forumu kliknite Ovdje

Tako da ti isto dođe, ili link ili slika. Komercijalni oglasi se plaćaju, kako svugdje, tako i na ovoj stranici.


Nebranim ja nikoga ali zar pravila nebi trebala biti ista za sve :icon_question:
Ljudi prodaju diode điđe biđe nitko ne zna koliko ima na stanju mozda preko 1000 i neplaca uslugu reklame. Al hajd vi znate najbolje sta kako
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Kada si otvarao oglas mogao si da pročitaš
Zabranjeno reklamiranje firmi i djelatnosti, te objava komercijalnih oglasa (prodaja nove robe, veće količine).
Za reklamu na forumu kliknite Ovdje

Tako da ti isto dođe, ili link ili slika. Komercijalni oglasi se plaćaju, kako svugdje, tako i na ovoj stranici.
Druze,sve je to fino,ali cisto sumnjam da covjek koji prodaje diode,ili stvari priblizne cijene daje 150 km da mu mjesecno izreklamiras oglas.
Samo se zapitaj koliko bi dioda morao da proda da mu ostane cisto 150 km.
Kontam ja da ste vi svi drugari,i da to funkcionise po principu "platicu ti pivu kad se vidimo".
Pozdrav.;)
 
Član
legendo, ako činiš uslugu prijatelju, napiši, nije sramota. Kontaktirao sam ja tipa kojeg spominješ, (Bojan), problem je to što se firma nalazi u Srbiji, pa me ovi iz računovodstva peru oko mogućeg plaćanja nekakvih dadžbina, a naručio bih više stotina komada, tako da je jedina opcija plaćenje kešom....
 
Član
Yellow je napisao(la):
legendo, ako činiš uslugu prijatelju, napiši, nije sramota. Kontaktirao sam ja tipa kojeg spominješ, (Bojan), problem je to što se firma nalazi u Srbiji, pa me ovi iz računovodstva peru oko mogućeg plaćanja nekakvih dadžbina, a naručio bih više stotina komada, tako da je jedina opcija plaćenje kešom....
Pa rekao sam ti ja sve to,on dolazi u Bijeljinu svake sedmice,i u autu to donese,nema nikakvih dadzbina.
 
Top