Jeli moguce da je ovo ovako jeftino??

Jeli moguce da je ovo ovako jeftino??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
i na mobile.de bude nekako nerealnih cijena, sve prejeftino.....
probaj na autoscout24.it iz italije, tu moj rodjak uzima auta, a isto su cijene smijesne... :) :)
 
Član
Bocky je napisao(la):
i na mobile.de bude nekako nerealnih cijena, sve prejeftino.....
probaj na autoscout24.it iz italije, tu moj rodjak uzima auta, a isto su cijene smijesne... :) :)

Preskaci Italiju jer je u Italiji Legalno vracanje kilometraze

A u Swici se kaznjava do 20godina zatvora :D
 
U vecini su ti auta po svabiji kad im je tako mizerna cijena, lazni oglas ili su im motori totalno sjebani i on ti to kaze kad dodjes da vidis auto tek!!!!
 
Član
obicno kod kupovine tih auta u inozemstvu treba obratiti paznju i na export cijenu..export cijena je uvijek manja od stvarne prodajne za nekoliko stotina €..tako npr. passat variant '03 god. stvarna prodajna cijena(u de.) je 9200€ dok je export 8500€..tu hendleri znaju krasti nas strance...ja sam jednom nasao octaviu staru godinu dana u at. cijena 2500€ i zvao covjeka..kaze bila poplava pa otislo nesto sitno elektrike al auto je u dobrom stanju :S heh tako da ne treba letiti za tom tako enormno malenom cijenom:)
 
Član
da su ove cijene istinite svi bi se bavili autima,kuis golfa IV 2001/02 za 3000€ uvezes ga u bih i prodas za 16000km i imas zarade nekih 8000km na auto
 
Član
evo npr. http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=138588113 nemoram ni marke ulozit za tuning za auto
 
Član
hehe, ovo nekom bilo dosadno... il je stavio malu cijenu samo da privuce raju, ako je auto njegovo...
 
ma mobile.de je sranje.rodjak mi zivi u austriji (dobro,nije njemacka,ali svejedno) i veli da su realne cijene nista nize od nasih,on sbi ganja civica mk5,brate ne mozes naci ni jednog ispod 5000 km,a VTI-ja jednog nasao za cak 7000eura pa ti vidi.

mobile.de je ka*ina :)
 
Član
to su klasicne varalice,traze da im posaljes cash prvo,reicmo 200 300 eura da posaljes pa ce ti oni poslat auto pa ti ostatak kasnije,naravno nit auta vidis nit tih parica sto si dao,i tako danas bude 100 komada i uhar je :)
 
Član
ev ovako druze...moze bit istina...moj rodjak je kupio golfa 3 za 750 €...golf je 96 il 97 god,ne znam tacno,presao 120000,ima servisnu,a i provjerio je,ima kod njih nesto da provjeris historiju auta,nije radjen,1,4 benzin,ja mislim,full oprema,spusten,15" felge na njemu,ma extra auto...polovnjaci su kod njih prejeftini...to mislim na ove 4...a 5 je nekako jeftina,nije nesto ok...mozda nisu ok papiri il je bilo kod nekih sumnjivih tipova:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top