Jeli moguce da je ovo ovako jeftino??

Jeli moguce da je ovo ovako jeftino??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima, volio bih da neko ko zna o auto.de i uopsteno kupovini automobila iz njemacke da pogleda ovaj link (slab sam sa njemackim) i da iznese svoje misljenje,jer ja koliko vidim auta nemaju ostecenja,barem ne pise i slika je ok....hvala.

http://www.auto.de/search/findoffer?searchsave=true&id=0&searchtype=fast&search%5BDamaged%5D=0&search%5BRootCategoryId%5D=1&search%5BCategory_Id%5D=84&search%5BProduct_Id%5D=1036&search%5BFuelType_Id%5D=&search%5BRegistrationDate%5D%5Bmin%5D=2001&search%5BRegistrationDate%5D%5Bmax%5D=2007&search%5BPower%5D%5Bmin%5D=&search%5BPrice%5D%5Bmin%5D=1000&search%5BPrice%5D%5Bmax%5D=0&search%5BZipCode%5D=&submit_1=Suchen
 
Član
Sta ti mislis da li je ovo moguce ?

Naravno da NIJE !

www.mobile.de ti je najbolja stranica i samo trazi ono sto prodaje handler jer private su 99% lazi :D
 
Član
Oj sto link razguli forum :icon_biggrin:

Naravno da je nemoguce da je ovako jeftino...
 
Član
gongo je napisao(la):
šefe jesil' mogao naći kakav duži link?

<br />
<b>Fatal error</b>: Cannot redeclare class databaseEngine in <b>/home/bhtuning/public_html/inc/db_mysqli.php</b> on line <b>13</b><br />


Sorry heh navikao da kodiram "live url"..ma i meni je cudno ovo sto je ovako jeftino,onda sam otisao malo dalje i kontaktirao vlasnike pogotovo onog golfa zadnjeg,covjek mi je poslao i video + slike...lik cak snimio i danasnje novine da kao ja vidim datum lol , e ajd sad budi pametan :D
 
Član
moj rođak tako htio uzeti passata 2002god. iz njemačke i našo jednog kao 5000eura 50000km prešo kad ono kad je kontaktiro čojeka passat prešo 200hiljada pa su uradili generalku i vratili sat na nulu...
ko zna šta su još uradili,na kraju je odusto od potrage i uzo novu škodu ;)
 
Član
I ja kad sam trazio auto ljudi skenirali licne i sve to i slikali se pored auta , ali ti sa jeftinim cijenama uvijek imaju istu pricu a to je :

"Zena mi je poginula" , "Preselio sam se u GB pa je volan na drugoj strani ali auto je u Njemackoj" ,
"Brat mi pogino" ali kad ih pitash da se vidite Face to Face uvijek imaju posla i ne mogu doci u Njemacku
iako ti kazes da ces snositi troskove puta oni odgovaraju da su oni "Biznismeni"
i da nemaju vremena za to i traze da platish prvo pare na njihov racun
i da ti auto dolazi na adresu u roku 15 dana i ako ti se ne svidi da ga mozes vratiti ...
 
Član
NEsto mi ovdje ne stima, golf 5 za cca 3300€, da jeste uzeo bi ih sebi odma 2-3...kad potrosim tank goriva da ga bacim...pogotovo onaj srebrni sportline 2.0 + Rieger karambolike 3600€ ? No way, hosse ! :D
 
Član
ma na tom linku str pla su lazi prijatelj uzimao mislim trazio lagunu 2003 godi dizel naravno :d ima nakog amidzu tamo pa preko njega trazi sve lazi :d zato nevjeruj na cijenu nego nazovi i vidi :D:D:d
 
Član
ovo ti je poznato uništavanje tržišta tj. pisanje sranja
probaj poslat mail iul zvat paš vidit oš dobit odg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top