Jel Vas baca ;)

Jel Vas baca ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Selver, 24 god, Banja Luka, ljubitelj clean Tuning-a ... Vozm Golfa mk2 GTi 8V ...
evo par stvari sto sam radio ... znaci Golf je 1990 god., perla bijela boja, OZ F1 cup 15" 185/55 BfGoodrich Profiler G, amortizeri uljni dvosmjerni(kao karting:) providni farovi, klar glas štopke, Mk3 kvake, Lastavčić auspuh, srednji protočni radjen za sport Yugu :), K&N, maska bez znaka, Jetta donja obrva,gornja obrva, Momo volan, sportska ručica mjenjača,Recaro sicevi, bijela instrument tabla sa UV plavim diodama custom made, alu papučice,Muzika-Sony hed unit, zvucnici Kenwood,Sony, i 2x10 inch Pioneer sub woofer...Alpine V12 amplifire... stakla na struju, servo, alarm, centralna...  ... i svasta po nesto hehe

Tipkamo se
 
@edo_16v-edo pogresno si se izrazio,golf nije mjera,tvoj i Dottore-ov golf su mjera...i to mnooogo jaka mjera
@Dottore-pratim tvog golfaca jos od faze kada si ga tek poceo raditi i uredivati,i mogu ti reci da mi je extra,i da te pitam,ona slika kada kisa pada,jel to mozda kada si isao na more,ja mislim u Makarsku,nisam siguran...bas me zanima kako perla izgleda uzivo

P.S-posto si na "nekim" forumima zasluzno dao "otkaz" budi aktivan na ovom forumu i tipkamo se...
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
@edo_16v-edo pogresno si se izrazio,golf nije mjera,tvoj i Dottore-ov golf su mjera...i to mnooogo jaka mjera
@Dottore-pratim tvog golfaca jos od faze kada si ga tek poceo raditi i uredivati,i mogu ti reci da mi je extra,i da te pitam,ona slika kada kisa pada,jel to mozda kada si isao na more,ja mislim u Makarsku,nisam siguran...bas me zanima kako perla izgleda uzivo

P.S-posto si na "nekim" forumima zasluzno dao "otkaz" budi aktivan na ovom forumu i tipkamo se...

Hvala drug :) jeste, to je kad smo isli na more hahahaa, kao da smo krenuli na zimovanje :)

Hvala Vam svima na toploj dobrodoslici :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top