jel treba nov il se da popravit branik

jel treba nov il se da popravit branik

Zanima me jel treba novi branik ili se ovaj da popravit
Ako se da molio bi postupak od onog ko je to radio.
IMG_20140719_132537.jpg IMG_20140719_132537.jpg
 
ma ovo je lagano za popravit :) (za onag ko to zna da radi)
p.s kao sto franki rece pokusaj prvo da ga vratis iznutra, ako ne bude islo malo ugrijes fenom..ali malo i onda pokusas vratit prema van..,,..i trebalo bi se vratiti dosta.
 
Član
uzmes onu lemilicu na zrak njome zagrij i lagano guraj il fen onaj za vruci zrak al nemoj previse primicat....kad budes ispravljo nadji neki predmet da je otprilike velicine ko i ta rupa pa njime deri da uhvati cijelu povrsinu inace ti se moze desit da dobijes ispupcenje....sto se tice farbe ako sad nije ostecenja ne bi trebala da se razjebe....
 
Član
Kao sto ti sale rece, industrijski fen i zagrijes samo pazis da drzis rastojanje da nebi ostetio farbu ili deformisao branik.
 
Član
ma kakavv novii samo kao sto su vec rekli ugrijati fenomm maloo samo drzii odstojanjee dovoljno ii ici ce to :)
 
Član
Ja sam tricu tako udario, skinuo karambolku, ostavio je na suncu jedan cijeli dan i sve se samo vratilo nisam ništa kuckao, malo samo ostalo kao ogrebano na farbi ali neprimjetno, a bilo je mnogo više udubljeno od ovoga...
 
Član
Moras zagrijat fenom da bi vratio, ako pregrijes zajebo si. Ja bi na tvom mjestu dao da to.uradi neko.strucan, kome nije prvi puta da to radi
 
Top