jel moguce ovakvo nesto?

jel moguce ovakvo nesto?

Član
Ljudi danas mi drug prica sad da li mi baca BOMBE ne znam ali uvjerava me pa da provjerim.Kaze dolazio kod njega momak iz Sa s Golf 2 koliko sam ja iz njegove price skontao neki je extreme tuning, kaze da je auto radjen u Njemackoj i prica on tako kad rece: Sjedimo mi u kaficu kad izvadi covjek daljinski na kojem je displej upali auto i pomjeri ga tj. malo ga preparkira :icon_eek: ja se odvalim smijati, klete se Bogom kaze na displeju ima 1 i R brzina, jos je nabrojao nekih milion stvari za koje sam manje-vise cuo izmedju ostalog spusta ga i dize na taster.Je li to moguce ili mi je bacio bombu:icon_question:
 
Član
:hydro:
Tasteri,hajd inekako...ali vec bi neko to nabacio ovdije ...

Ali taj displej...hmm....Sta kaze,jel bio u coloru? :lol::lol:
 
Član
malo toga je "nemoguce" uz dovoljna sredstva i volju, ali bas da je neko to odradio na G2 koji je zavrsio u BiH....zvuci mi kao WW 3.....
 
Član
:lol:, ali klete se covjek svim i kaze izisao napolje i stao kod auta nije mogao da vjeruje i opet ponovi covjek :icon_eek:
 
Član
_Adyyy_ je napisao(la):
:hydro:
Tasteri,hajd inekako...ali vec bi neko to nabacio ovdije ...

Ali taj displej...hmm....Sta kaze,jel bio u coloru? :lol::lol:

i da li je bio touchscreen :lol::lol:
 
Član
trizex je napisao(la):
malo toga je "nemoguce" uz dovoljna sredstva i volju, ali bas da je neko to odradio na G2 koji je zavrsio u BiH....zvuci mi kao WW 3.....

kaze da je sve radjeno u Njemackoj, 7 displeja unutra, grijanje i neke masaze u sicevima ma 1000 nekih stvari hajd mu znaj :icon_rolleyes:
 
Član
s1ck je napisao(la):
_Adyyy_ je napisao(la):
:hydro:
Tasteri,hajd inekako...ali vec bi neko to nabacio ovdije ...

Ali taj displej...hmm....Sta kaze,jel bio u coloru? :lol::lol:

i da li je bio touchscreen :lol::lol:
hahaha...ovo ga obavezno pitt trebas kad dodje !!!:lol:

_vwfan_ je napisao(la):
trizex je napisao(la):
malo toga je "nemoguce" uz dovoljna sredstva i volju, ali bas da je neko to odradio na G2 koji je zavrsio u BiH....zvuci mi kao WW 3.....

kaze da je sve radjeno u Njemackoj, 7 displeja unutra, grijanje i neke masaze u sicevima ma 1000 nekih stvari hajd mu znaj :icon_rolleyes:

:lol::lol:
Gdje taj lik zivi?
DA ga pitam da mi da krug,ledja su mi totalno u off-u :) hahaha:lol:
 
Član
s1ck je napisao(la):
_Adyyy_ je napisao(la):
:hydro:
Tasteri,hajd inekako...ali vec bi neko to nabacio ovdije ...

Ali taj displej...hmm....Sta kaze,jel bio u coloru? :lol::lol:

i da li je bio touchscreen :lol::lol:

Touchscreen ide samo uz automatik mjenjas u golfu 2 i to onaj sa 6 brzina :icon_smile:

Nego kolko taj jaran ima godina, previse gleda onaj crtic tomicu, i chunera zvonka kak napucaje stoj i sa svojom kapom zvoni po cjeli dan i njega svako zna :lol:

Nek snimi klip sve detaljno baci na forum pa da vidimo ako je moguce:D
Al opet nes kontam da nije golf seherzadin iz 1000 i jedne noci :icon_rolleyes:
 
Član
@Adyyy nemam pojma kaze bogat covjek ima i Hamera i jos par luksuznih, ima i onih stolica u Fisu za ledja :lol: :cool:
@adi pitat cu ga ima li neki snimak ili sliku ;)

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
e'o bmw goni sam :lol::lol::lol:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-34nSFjCohY[/video]

sta je s BMW-om i on sam vozika :cool:
 
Znam da ga mozes upaliti daljinski, dodavat gas i ostalo... mada i tu je komplikovano vec, ali za to nabrojano nisam cuo :D
 
Top