Jel mi dovoljan SONY PLAYER CDX-GT410U CD/MP3/USB??

Jel mi dovoljan SONY PLAYER CDX-GT410U CD/MP3/USB??

Član
Za pojacalo 700watti woofer 1000watti dva trosistemca po 100w rms-a naravno na pojacalu i jos 4 zvucnika fabricka na playeru skopcana??
izlazi su 4x50..prije sam ima JVC player i ovo sve je pravo dobro radilo isto 4x50 izlazi ;)



b5k6re77o4z6izjbmva.jpg
[/URL][/img]
 
BHT Ovisnik
to samo ti znas jel ti dovoljan,meni je gurao i jacu muziku jos stariji sony bez usb-a,ali je razlika u kvaliteti zvuka,osjetio sam akda sam presao na bolji sony,pa jos bolju kvalitetu na pioneer pa onda jos bolju na alpine,a sto se tice guranja on ce gurati;)
 
Član
CoL3 je napisao(la):
to samo ti znas jel ti dovoljan,meni je gurao i jacu muziku jos stariji sony bez usb-a,ali je razlika u kvaliteti zvuka,osjetio sam akda sam presao na bolji sony,pa jos bolju kvalitetu na pioneer pa onda jos bolju na alpine,a sto se tice guranja on ce gurati;)

aha..kontam pa to tako nesto i razmisljam :cool:
Zar da ce biti isti kao ovaj moj JVC od prije ;)
 
BHT Ovisnik
to ti neznam,nije ti ni ovaj sony nesto poseban,u mene je bila ista ova serija kao sto mislis,samo bez usb-a,nije nesto posebno,a drama su skupi za to sto nude,a ovi noviji JVC sto sam slusao nemaju razlike,cak mi se cini i bolji,najbolje ti je dodati koju markicu i eno u muhe na akciji nov alpine cde100 sa usb-om,garancija i sve 160km,sigurno ces biti mnogo zadovoljniji
 
Član
CoL3 je napisao(la):
to ti neznam,nije ti ni ovaj sony nesto poseban,u mene je bila ista ova serija kao sto mislis,samo bez usb-a,nije nesto posebno,a drama su skupi za to sto nude,a ovi noviji JVC sto sam slusao nemaju razlike,cak mi se cini i bolji,najbolje ti je dodati koju markicu i eno u muhe na akciji nov alpine cde100 sa usb-om,garancija i sve 160km,sigurno ces biti mnogo zadovoljniji

znam vidio sam..hvala tebi ali uzeti cu ovaj izgleda pa ako ne valjao ne budem bas zadovoljan mogu uvijek uzeti drugi ;)
 
BHT Ovisnik
ako ces uzimati ja osobno bih dao max 100km ako je u bas dobro stanju,to je mojem isljenje,govorim ti samo da se ne zajebes :)
 
Član
hajde da i ja napišem koju riječ...
svi hvale taj HU...famozni 100 eub...e pa ja tvrdim da je taj HU nizašta!
jel to uopšte radi alpine???!
jer kvaliteta izrade 0,softverski još gori!
mislim da to neki kinezi rade za alpine jer HU ima drugačiji kavez nego alpine,jack je drugačiji,dosta lošiji kvalitet izrade same pločice,o procesoru zvuka da ne govorim...katastrofa...
vjerovatno su to ubacili kao teški entry dreš model,da bi imali nešto jeftino i pristupačno svima zbog konkurncije...
pioneer tipa 4/5/6000 ga nadsvira za klasu...a ni od tih sonyja koje pominjete nije ništa bolji...
ostali entry modeli tipa 101rm itd. okej ali ovaj je sranje nevidjeno...
pa sama cijena sve govori...
 
BHT Ovisnik
zar jeste,ja imam 120 i prezadovoljan sam,netko je imao ovaj 100 od raje,nemogu se sjetiti tko,al znam da mi je bio bolji za razliku od mog tadasnjeg sony-a ,a za cijenu kako se krece ovaj sony moze uzeti i pioneer 2200ub
 
Član
120 i 100eub su nebo i zemlja...
90% sam siguran da taj 100eub nema veze sa alpine tvornicom ;)
nezz za 2200UB,taj nisam imao ali pioneer 4000,5000 i 6000 ga sigurno nadsvira za klasu,o softveru da ne govorim...

ako imate prilike uporedite 100eub sa recimo 101,120 ili sličnim alpine HU-om
dakle entry serija,ne neka bolja

100eub ima lošiju kvalitetu izrade pločice,obratiti pažju na finalnu obradu...malo bolje pogledati točkić za pojačavanje tu se vidi ogromna razlika...dalje: kavez od radia nema one kvačice (svi koji su imali alpine HU znaju o čemu pričam) već je neki lijevi lim...sam HU fabrički dodje čak bez euro konektora :icon_eek: čak i jack koji se ukopčava u player je loša kopija i ne paše na ostale alpine uredjaje (isti raspored žica ali malo je veći,može se na silu ugurati i to ne do kraja)
o softveru i procesoru te opcijama tog HU-a neću ni pričati...čista 0!
 
joj kakav se polovan HU moze uzet za 150+km, a bacat pare na sve nove glupave entry modele kao sto je sony, lg, pioneer..itd.. je glupost. :icon_rolleyes:
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
joj kakav se polovan HU moze uzet za 150+km, a bacat pare na sve nove glupave entry modele kao sto je sony, lg, pioneer..itd.. je glupost. :icon_rolleyes:

ko hoce muziku,on skupi jos para pa kupi bolji brend,al za vecinu je ta entry serija dovoljna...
 
to jest, al nema tog brenda koji ima entry seriju da se moze nazvat nekim HU-om.. et i alpine kao sto marko veli nije cemu, sta onda ocekivat od sonya i slicnih, mada imao sam ja par sony-a iz top serija i to su vec pravi HU-i.. i kad skontas da tako nesto polovno mozes kupiti za cijenu novog entry onda stvarno neznam cemu razmisljat. :icon_biggrin:
 
Top