Jeftina vozila...

Jeftina vozila...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo naleti na stranicu...cojk zatvara auto kucu pa oborio cijene maximalno...ima jeftinih vozila pocev od fokusa pa nadalje...mozda kome pomogne ako ima namjeru uzimati auto...

http://www.gumacomerc.com/index.php?sel=1
 
Član
pa jebiga ne znam..cisto sumnjam al lako je provjerit ko zeli jedno od njih...odes i vidis ha ja:icon_biggrin:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
gaga je napisao(la):
još ti ne znaš šta je guma komerc.... ;)

nesto nije u redu s njima ili.....djeluje dobro jeftino,golf dizel 1900km

ja sam se licno uvjerio kad su dovukli kod limara golfa 4 iz 2 dijela
auto je bilo prepolovljeno između prednjih i zadnjih vrata, zavareno i prodato

mada ne mora znaciti da su svi takvi....
moram pogledati ovu cetvorku... :D
 
Član
sve je moguce :p nemam vremena otici sad.. ako neko provjeri sta/kako i o cemu se zpr radi.. nek posta :D
 
Član
Moguce je da su dovukli to jedno auto...ne vjerujem sad da uzimaju prepolovljena auta pa ih sastavljaju:icon_biggrin: al i to se da provjerit i skuzit...u svakom slucaju vrijedi pogledat ako hoces jedno od ovih auta...ja se nabrio na ovog fokusa:icon_biggrin:
 
Legend
nodiash je napisao(la):
Moguce je da su dovukli to jedno auto...ne vjerujem sad da uzimaju prepolovljena auta pa ih sastavljaju:icon_biggrin: al i to se da provjerit i skuzit...u svakom slucaju vrijedi pogledat ako hoces jedno od ovih auta...ja se nabrio na ovog fokusa:icon_biggrin:

Focus nije oprema koja pise da jeste.
TO je Ambiente osnovni paket na koji je dodata manuelna klima, nema 6 Airbaga ni u crtanim filmovima :D i jos par sitnica je slafio, al uglavnom nije klimatronic jer to kod Ford-a ne postoji, tj drugacije izgleda i drugacije se zove, a ovdje na slici vidim da je u pitanju manualna klima.

Evo sad vidim da ni maglenki nema, ocigledno se neko zeznuo u ovom tekstu ili u fotografiji :cool:
 
Član
Nisam ni obrac'o paznju a sad vidim da je fakat neko polup'o loncice...
edit:bio sam nabrijan na fokusa:D
 
Član
ovo je ona radnja na ilidzi pored praone i onaj stilo kako ja znam stoji godinu ipo al je bio oko 12 000 KM sigurno frajer upo u krizu i rasprodaje ne znam sta ste bauk napravili, a ako hoce auto neko nek ga detaljno pregleda i cao
 
Član
arminnn je napisao(la):
ovo je ona radnja na ilidzi pored praone i onaj stilo kako ja znam stoji godinu ipo al je bio oko 12 000 KM sigurno frajer upo u krizu i rasprodaje ne znam sta ste bauk napravili, a ako hoce auto neko nek ga detaljno pregleda i cao
kad je on spao da dovlaci auta na auto pijacu, on je propao 100 na sat :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top