jedno pitanje

jedno pitanje

Da li neko zna od Vas ima li ko u okolici Tuzle da vari alu felge,jedna mi je felga pukla na 3 mjesta po jedno 4-5 cm..i ako ko zna koliko bi to kostalo ne bi bilo lose :-D hvala unaprijed
 
Da li neko zna od Vas ima li ko u okolici Tuzle da vari alu felge,jedna mi je felga pukla na 3 mjesta po jedno 4-5 cm..i ako ko zna koliko bi to kostalo ne bi bilo lose :-D hvala unaprijed
A kolko ce te kostat neznam , cim je na 3 mj pukla vjerovatno je i uvrnuta , odma jos jedan posao :) kod mene je bila smotana skroz i covjek je extra uradio :)
za 40 km . A sta ces , nes valjda i ostale tri bacit ? Nosi to gore i suti :p
 
A kolko ce te kostat neznam , cim je na 3 mj pukla vjerovatno je i uvrnuta , odma jos jedan posao :) kod mene je bila smotana skroz i covjek je extra uradio :)
za 40 km . A sta ces , nes valjda i ostale tri bacit ? Nosi to gore i suti :p
za 40km tebi uradio a bila skroz smotana?? nek i meni uzme 40km ja bi bio zadovoljan :D imas li viber da ti pokazem koliko je pukla,i ne vjerujem da je i uvrnuta od ovog al opet ko zna vidjet cu sta ce majstor rec ha ya..ubacio sam felu u auto,oko 3 imam posla u tuzlu pa usput povuc da vidim posto je i nek pravi :D
 
Član
Pozdrav druze ,ima lik radi u slavinovicima kada se predje most i ides skroz gore dok ne prodjes dzamiju,ja sam gore radio bila mi je jedna felga kriva i lik je napravio extra i bilo je oko 20 km ,a inace radi sve oko toga .ako zelis mogu ti ostaviti svoj broj da ti objasnim gdje se nalazi malo je tesko ovako .lp
 
Pozdrav druze ,ima lik radi u slavinovicima kada se predje most i ides skroz gore dok ne prodjes dzamiju,ja sam gore radio bila mi je jedna felga kriva i lik je napravio extra i bilo je oko 20 km ,a inace radi sve oko toga .ako zelis mogu ti ostaviti svoj broj da ti objasnim gdje se nalazi malo je tesko ovako .lp
Moja bila tolko uvrnuta (u srcu) da sam je na par mjesta nosio i svi mi rekli baci to nema od tog nista. Ovaj nista nerece uze i napravi :D e sad taj je za kog ja znam , ima jos jedan u Brckom od jacih.
Al neznam ko je samo sam cuo
 
Član
Meni su preporucili ovoga,i meni je extra odradio posao,i kad sam mu odnjeo vidio sam tamo felgi more :D i to u jako losem stanju tako da izgleda da ljudi rade sve :) mozda ti naprave i novu heheh :D
 
Meni su preporucili ovoga,i meni je extra odradio posao,i kad sam mu odnjeo vidio sam tamo felgi more :D i to u jako losem stanju tako da izgleda da ljudi rade sve :) mozda ti naprave i novu heheh :D
drago mi je da ima i takvih :) inace , danas se felge cesto drpaju sto od ivicnjake sto od rupe po putu :D vidis d se svi nabrijali na cipove nekakve heeh.
 
Pozdrav druze ,ima lik radi u slavinovicima kada se predje most i ides skroz gore dok ne prodjes dzamiju,ja sam gore radio bila mi je jedna felga kriva i lik je napravio extra i bilo je oko 20 km ,a inace radi sve oko toga .ako zelis mogu ti ostaviti svoj broj da ti objasnim gdje se nalazi malo je tesko ovako .lp
Drug hvala Bogu fegla nije pukla nego je lak duboko pukao pa sam mislio da je i fela pukla al nije..hvala vam na preporukama..pozz svima
 
Član
E to je najbolja moguca opcija :) drago mi je da je sve ok na kraju ispalo :) sve najbolje drug
 
Top