Jedno pitanje..

Jedno pitanje..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cuo sam da 1 juna uvode nove registarske tablice za BIH. Eh sada moje pitanje je sta to uopste znaci i sta ce poboljsati/olaksati. Kaze mi jedan momak da to olaska ulazak u EU sa autima itd itd. Ja mu kazem to nije nista drugo neko kradja para, svedno ces opet morati mjenjati za one zvjezdice.. Zar ne sluzi ta ista naljepnica BIH umjesto tog plavog polja..
 
Član
Za ulazak u EU treba tablica na kojoj pišu gradovi,a koliko znam oni će sada promijeniti bezveze ali opet neće pisati gradovi pa pet nekad poslije ne gine promjena tablica znači
 
Član
nema to veze dal pise grad ili ne... Naprimer ovde u Svedskoj nepise koji grad.. Norveska nema, danska nema ni finska ni engleska... Ali bas me zanima sta ce uopste da olaksa.. Ja mislim da je ovo samo neki nacin pokupiti malo vise para od naroda.. Opet ce se mjenjati kad bude EU..
 
jbg ako to bude istina a bas cool sam brojeve uzeo kad sam reg auto da imaju smisla cekao sedmicu da sebi ukomponujem hehe
 
Član
Garantiram neznaju ni oni sta rade tu se pljacka jadna sirotinja zasto ta stalna mjenjanja dokumenata i ostalog nebi drzava snosila
:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top