jedan prijedlog

jedan prijedlog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sarajlic je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
eh upravo ovo, treba ukinut dpowera (pravog stiga, a ne ovog sto spama :D )
i smanjile bi se vijesti za 50%, a narocito one koje nemaju nikakve veze s nama (neki zakoni u srbiji i slicno)

Ovakvo nesto je bespotrebno ipak je bhtuning

http://www.bhtuning.com/voznja-bez-novih-tablica-u-nisu-t-58777.html

Ali ajde ovako idemo,kazes da je ovo BH tuning,znaci nijedan clan van BiH nebi trebao da bude ovdje i nijedna vijest koja se netice BiH nebi trebala da bude ovdje.Pa kakv bi ovo bio onda forum,samo iz BiH i samo vijesti iz BiH(onda bi imali jednu vijest mjesecno :D ) ;)

Znaci iz svake zemlje odakle ima clanova trebali bi stavljat zakone itd. :lol:

Dosta clanova ima iz Hrvatske pa nevidim nijednu vjest na forumu samo vezane za SR. Tako da nevidim smisao stavljanje vijestih iz drugih drzava.
Bolje jedna vjest korisna nego brdo nekorisnih, isto kao i sa tvojim postovima brdo postova nista korisno :D
 
Član
ukinuti dpowera... sto god je vijesti to su vijesti iz Srbije, kad su nove tablice, kad je koji zakon, kad je kontrola ovog, kontrola onog i nebitne stvari...

nemojte misliti da ja imam nesto protiv Srbije jer nacionalizam je zadnja stvar potrebna na forumu , ali *ebemu misa ipak je ovo BHtuning i treba da nas se ticu sammo vijesti iz nase zemlje... ( mislim na zakone i te stvari, tuning nas zanima iz cijelog svijeta)
 
Početnik
Anes_mo je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
eh upravo ovo, treba ukinut dpowera (pravog stiga, a ne ovog sto spama :D )
i smanjile bi se vijesti za 50%, a narocito one koje nemaju nikakve veze s nama (neki zakoni u srbiji i slicno)

Ovakvo nesto je bespotrebno ipak je bhtuning

http://www.bhtuning.com/voznja-bez-novih-tablica-u-nisu-t-58777.html

Ali ajde ovako idemo,kazes da je ovo BH tuning,znaci nijedan clan van BiH nebi trebao da bude ovdje i nijedna vijest koja se netice BiH nebi trebala da bude ovdje.Pa kakv bi ovo bio onda forum,samo iz BiH i samo vijesti iz BiH(onda bi imali jednu vijest mjesecno :D ) ;)

Znaci iz svake zemlje odakle ima clanova trebali bi stavljat zakone itd. :lol:

Dosta clanova ima iz Hrvatske pa nevidim nijednu vjest na forumu samo vezane za SR. Tako da nevidim smisao stavljanje vijestih iz drugih drzava.
Bolje jedna vjest korisna nego brdo nekorisnih, isto kao i sa tvojim postovima brdo postova nista korisno :D
Na boldirano necu da se obazirem jer necu da se prepirem,sto ti dalje govori da sam pametniji i uostalom presla bi i ova tema u off i onda kljuc prije vremena :lol::D
Eh vidis po meni bi trebalo da svi clanovi rade tj postavljaju teme vezane za automoto sport tj Sr ili sl.A ne neke gluposti i sl. ;)


GOLF TZ je napisao(la):
ukinuti dpowera... sto god je vijesti to su vijesti iz Srbije, kad su nove tablice, kad je koji zakon, kad je kontrola ovog, kontrola onog i nebitne stvari...

nemojte misliti da ja imam nesto protiv Srbije jer nacionalizam je zadnja stvar potrebna na forumu , ali *ebemu misa ipak je ovo BHtuning i treba da nas se ticu sammo vijesti iz nase zemlje... ( mislim na zakone i te stvari, tuning nas zanima iz cijelog svijeta)

Naravno niko nezeli nacionalizam i sl,ali da li bi ti bilo drago npr kada mi za nesto po pitanju Srbije ili Hr tj zakona i sl saznao ovdje na forumu i onda otisao dole na odmor i sl i zaustavi te policajac i ti posto si neke stvari saznao putem foruma "odrzis mu lekciju" i on umjesto da ti napise kaznu ode podvijenog repa nazad u patrolno vozilo. :D
Tada bi bilo ok sto ti je vijest sa foruma iz druzge drzave sacuvala par desetina evrica ili cak mozda i stotina evrica ;)

EDIT:Ajde da vidimo koliko je ova tema http://www.bhtuning.com/peugeot-elektricni-bicikli-t-58710.html korisna nama,tj vijesti.Po meni n ema nikakve koristi i nikave poveznice sa automobilizmom osim sto je biciklo proizveo Peugeot ;) ali opet rijec je o biiciklu a ne o autu
 
Član
haha... ja tebe bgm ne kontam... ti sad podrzavas to sve a otvorio si temu da se takve stvari brisu... :lol::lol::lol:
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Početnik
GOLF TZ je napisao(la):
haha... ja tebe bgm ne kontam... ti sad podrzavas to sve a otvorio si temu da se takve stvari brisu... :lol::lol::lol:
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
J a nigjde nisam rekao da se takve teme brisu cak sta vise i zagovaram takav info jer nam uvijek moze pomoc ali jel ti moze pomoc to sto je Pezo napravio biciklo ne nemoze :D
I da nadji gdje sam ja reko da se te teme brisu vec samo beskorisne tj da se nepostavljaju
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
haha... ja tebe bgm ne kontam... ti sad podrzavas to sve a otvorio si temu da se takve stvari brisu... :lol::lol::lol:
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
J a nigjde nisam rekao da se takve teme brisu cak sta vise i zagovaram takav info jer nam uvijek moze pomoc ali jel ti moze pomoc to sto je Pezo napravio biciklo ne nemoze :D
I da nadji gdje sam ja reko da se te teme brisu vec samo beskorisne tj da se nepostavljaju

eee aj se vi poubijajte :D hahahahahahahaha
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
haha... ja tebe bgm ne kontam... ti sad podrzavas to sve a otvorio si temu da se takve stvari brisu... :lol::lol::lol:
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

Sarajlic se promjenio sad je on zagovornik protiv nepotrebnih tema i spamma. A radi toga je dobio banova kolik citav forum :D
 
Član
pa dpower je glavni tu, nema razabiranja sta valja, sta ne valja za ovaj forum
nego je mehanicki, par site-ova vezanih za auto svijet, sa domenama .rs, svaka nova vijest koja se izbaci, zavrsi ovdje na forumu

to za Srbiju ima par korisnih vijesti, al brate ako je neko iz Srbije clan ovog foruma, ne znaci da ce na njemu trazit vijest kad ce ic uzet nove tablice :cool:
 
Početnik
Anes_mo je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
haha... ja tebe bgm ne kontam... ti sad podrzavas to sve a otvorio si temu da se takve stvari brisu... :lol::lol::lol:
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

Sarajlic se promjenio sad je on zagovornik protiv nepotrebnih tema i spamma. A radi toga je dobio banova kolik citav forum :D

Mozda zato sto se svako mijenja.I dosadilo mi je svadjanje u svakoj temi pa zato ;)
Ako vama nije samo recite i neka admini odma zakljucaju i gotovo. ;)
 
Član
Na ovom forumu konstantno pise par ljudi, koji prije svega spamaju..u zadnje vrijeme ne mozes nista pametno procitat osim gluposti od pojedinaca...listam garazu od jednog clana i samo jedan lik komentarise, znaci ima 10 uzastopnih postova, a nista pametno nije rekao..ja mislim da je problem do moderatora..trebaju biti stroziji sto se spama tice to je sigurno...i ja se slazem za ukidanje ovih "bezveznih i bespotrebnih" tema. Ja se nadam da nisam nikog uvrijedio.
 
Početnik
alen_tz je napisao(la):
Na ovom forumu konstantno pise par ljudi, koji prije svega spamaju..u zadnje vrijeme ne mozes nista pametno procitat osim gluposti od pojedinaca...listam garazu od jednog clana i samo jedan lik komentarise, znaci ima 10 uzastopnih postova, a nista pametno nije rekao..ja mislim da je problem do moderatora..trebaju biti stroziji sto se spama tice to je sigurno...i ja se slazem za ukidanje ovih "bezveznih i bespotrebnih" tema. Ja se nadam da nisam nikog uvrijedio.

;):icon_smile:
sto nas vise kaze svoje misljenje lakse cemo se dogovoriti i naravno admini ce lakse da rade ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
alen_tz je napisao(la):
Na ovom forumu konstantno pise par ljudi, koji prije svega spamaju..u zadnje vrijeme ne mozes nista pametno procitat osim gluposti od pojedinaca...listam garazu od jednog clana i samo jedan lik komentarise, znaci ima 10 uzastopnih postova, a nista pametno nije rekao..ja mislim da je problem do moderatora..trebaju biti stroziji sto se spama tice to je sigurno...i ja se slazem za ukidanje ovih "bezveznih i bespotrebnih" tema. Ja se nadam da nisam nikog uvrijedio.

;):icon_smile:
sto nas vise kaze svoje misljenje lakse cemo se dogovoriti i naravno admini ce lakse da rade ;)

tako je :D
 
Početnik
alen_tz je napisao(la):
Slazem se, kad imas nesto pametno za rec, ok, al ima i provala da se u**res :lol:

Bio sam takav,a i sad sam djelimicno,msm to za provaljivanje :D nisam cvjecka :D ali brate ima ih ko da su sad iz pecine izasli i provaljuju se
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top