jbga ljudi ga nafalili i ja ga i kupim ...

jbga ljudi ga nafalili i ja ga i kupim ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ponovio se malo, dosadilo naprezat oci na onaj mali ekrancic od dvd-a pa uzeo sebi malo veci ekrancic. iako je rjec o elit-u, ko god ga je imo/ima, nije reko nista lose za nj. smayke mi ga falio, momci iz tehno marketa (i djevojka) mi ga falili, cak sam naso jednog taxistu sto ga ima preko 2 godine i ne samo da radi vec jos nije imo ama bas nikakvih problema sa njim a radi mu dan noc i non stop je u kolima (a svi znamo zimi kakve su temperature ujutro kad hoces upalit auto) .... uglavnom da ne duljim evo mi ekrancica u kolima, BTW ima i TV :cool: i PREZADOVOLJAN sam ....


i395729_28022009007.jpg


i395728_28022009002.jpg


i395727_28022009001.jpg
 

IGY

Član
odlican je, kod mene je NEO i prezadovoljan sam sa njim
kod Amela u fiesti je isto Elit mislim da je model prije toga
i kad kod njega radi normalno a on slusa muziku na 140 + onda je fakat uredu
i da brpao je na 149.8 i nije mu se nista desilo, a tu su velike vibre u autu
smart potez, samo ga ugradi negdje fino, nemoj da ti strsi tako ;)
 
Član
Masinka Joe je jedini koji ima muskog navigatora jer je peder:lol::lol:
nemam ni ja niss protiv elita,jaran ima njihov dvd player-kucni,vec 2-3 godine i sve ok,nikad kvar,polovnog ga kupio...nek je tebi sretno s njim:cool:
multimedijalni skodilak:D
 

IGY

Član
malo si poskupo to platio
u tehno magu je kod nas oko 120 km bio nedavno
ako se dobro sjecam
 
Član
A kako gad sluzi funkcij :cool: ,samo ga ugradi negdje da gotivnije izgleda, i pazi gdje auto ostavljas pokradose cim vide!

A mozda si mogo i jeftinije naci! :icon_question::cool:
 
Član
adi187 je napisao(la):
A kako gad sluzi funkcij :cool: ,samo ga ugradi negdje da gotivnije izgleda, i pazi gdje auto ostavljas pokradose cim vide!

A mozda si mogo i jeftinije naci! :icon_question::cool:

ma ovo je sad u kuci zavrnuto na monitor, koristice se samo za duze puteve i eventualno kad cu gledat neki film kad izadjem s curom napolje a inace ce stojat navrnuto na monitor i skopcano na kablovsku hehe ....

i395835_26022009.jpg
 
Član
vidi MS zvucnika:D
zar ti eddo,brperu:D
jesu to oni sa daljincem,50W RMS-a,ima displey na wooferu?ja sam takve imao,pojedose visokotonci zvuk bass-a,dobri su za one sto lagano slusaju,al da gruha,ne gruha:D
 
Član
edoze je napisao(la):
vidi MS zvucnika:D
zar ti eddo,brperu:D
jesu to oni sa daljincem,50W RMS-a,ima displey na wooferu?ja sam takve imao,pojedose visokotonci zvuk bass-a,dobri su za one sto lagano slusaju,al da gruha,ne gruha:D

da da to su ti, razlika imedju tih tvojih i ovih mojih je sto su moji chipovani, bili su sivi MS sad su crveni MS .... tako da moji razvaljuju, fakat sam prezadovoljan sa njima .... evo dokaz da su chipovani:


i395866_12032009.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top