Jarani koliko bi moglo da se dobije za ovog cabrija

Jarani koliko bi moglo da se dobije za ovog cabrija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:icon_sad:Jarani koliko bi moglo da se dobije za ovog cabrija?
Ima 15-ke felge plin zadnji rieeger spojler prednji od dvojke gti duboki tapacirunge nove kozne crveno crne kao i krov koji je nov ali mehanizam malo zeznut vrlo malo.
Muka priterala.1.8 gti 88 god.
 
Član
Na njemu bi trebale doci originalni spojleri, jeli udaran ili...A jeli ti krov originalni ili je presvlacen, a sta je to "malo" sa mehanizmom! I jel mislis da ga prodas ovdje ili tamo! Kod nas mozes dobiti jedno 1500 ;)
 
Član
Probaj sa pocetnom cijenom od 3500KM. Vozi ga u bogatije krajeve, Sarajevo, Hercegovina....
 
legionar je napisao(la):
Na njemu bi trebale doci originalni spojleri, jeli udaran ili...A jeli ti krov originalni ili je presvlacen, a sta je to "malo" sa mehanizmom! I jel mislis da ga prodas ovdje ili tamo! Kod nas mozes dobiti jedno 1500 ;)

Care cega 1500 evra ili sta> jednom je udaren polupana maska i levo krilo,mehanizam kad se vrati treba desnu stranu malo navuci vise nego levu 2 minuta posla krov sam radio znaci materijal je extra iz italije i novo je nebo platio sam to da mi urade 300 evra i izolacija je nova
 
Član
Sto se tice krova, zavisi kako je uradjen,ako nije cerada onda...al ako si platio 300 € onda je kvalitetno uradjen, bar bi trebalo!A mislio sam na €, pa nije.... :)
PS: A sta je sa mehanizmom jel ti to posle presvlacenja krova ili...?
 
legionar je napisao(la):
Sto se tice krova, zavisi kako je uradjen,ako nije cerada onda...al ako si platio 300 € onda je kvalitetno uradjen, bar bi trebalo!A mislio sam na €, pa nije.... :)
PS: A sta je sa mehanizmom jel ti to posle presvlacenja krova ili...?

Ma kaka crna cerada za sebe sam ga radio a u pravu si posle izrade krova je poceo zajebavat.Ali ne dam ga ispd dva soma ,nigde nije truo na plin pali i na minus 7 mislim ne bih ga dao nikad ali sila bogane mili ili da platim kaznu ili zatvor............
 
Član
napstergfor je napisao(la):
legionar je napisao(la):
Sto se tice krova, zavisi kako je uradjen,ako nije cerada onda...al ako si platio 300 € onda je kvalitetno uradjen, bar bi trebalo!A mislio sam na €, pa nije.... :)
PS: A sta je sa mehanizmom jel ti to posle presvlacenja krova ili...?

Ma kaka crna cerada za sebe sam ga radio a u pravu si posle izrade krova je poceo zajebavat.Ali ne dam ga ispd dva soma ,nigde nije truo na plin pali i na minus 7 mislim ne bih ga dao nikad ali sila bogane mili ili da platim kaznu ili zatvor............

Hehehehhehe, pa cerada je najbolja, (ali neznam ni kakav je taj tvoj materijal pa necu nista da govorim)! A mislis nebi ga dao ispod 2000 € jel?


@edo jel to ti dajes 3000 :)
 
Ne stade mi sinoc sati na netu,ali evo me opet.
Sto se tice cene ne bih ga dao ispod 2 soma evra pa de puklo da puklo....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top