Japanac - Honda Accord Aerodeck 1986.

Japanac - Honda Accord Aerodeck 1986.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

nenad

Extra felge, jako lice na Alessio Turbo koje ja imam, skoro pa iste.
 
Član
pa eto trudim se da ga uradim po svom ukusu. Prvenstveno sada radim na mehanici, uskoro mijenjanje svih ulja, trebaju se diskovi i plocice pomjenjati, kugle, krajnice, spone i stabilizatori, pa ce za to biti potrebno dosta para, ali sve redom, kako se sta proda od golfa, ide u hondu. Poslije ovoga planiram nove svijece, razvodna kapa, kablovi.

Abd planiram u subotu da skinem dizne pa kod Slavke na ciscenje.
 
Član
Danas zamjenjene krajnice, stabilizatori, gumice na balans stangi. hvala Aldin_Spura jos jednom, momak radi za deset, svakom preporucujem. Uskoro na spuru, kod Aldina.
 
Honda vozilo s najboljim ovjesom na svijetu ;) tvoja ocuvana pravo,svidja mi se uredno auto nevezano koje, hvala na pohvalama ..znas mene brz,precizan i ....bezbolan :D
 
Član
Samo cu reci Legenda od Honde Aerodeck puno srece sa autom jednom zamijenis rahat si 3 godine sa dijelovima bar je kod mene tako.

To: AldinShpura Nijedno auto na svijetu ne Lezi kao Honda na putu :)sada ce vw i vjerovatno i bmw-ovci otvoriti raspravu oko toga ali ja sam reko svoje i necu vise nista govoriti puno predjenih kilometara sa tom Zvijeri :cool::cool::cool::cool:
 
Član
Esmir_crx je napisao(la):
Samo cu reci Legenda od Honde Aerodeck puno srece sa autom jednom zamijenis rahat si 3 godine sa dijelovima bar je kod mene tako.

To: AldinShpura Nijedno auto na svijetu ne Lezi kao Honda na putu :)sada ce vw i vjerovatno i bmw-ovci otvoriti raspravu oko toga ali ja sam reko svoje i necu vise nista govoriti puno predjenih kilometara sa tom Zvijeri :cool::cool::cool::cool:

slazem se sa Esmirom... Honda je za mene jedna od najboljiih marki.... Evo ja vec presao sa svojom 9500km i nikakvog kvara...
Sretno u daljnim radovima... i jos nesto felge su extra!!
 
Član
hvala jos jednom, evo i ja pokusavam da ga izvucem iz mrtvih, prosli vlasnik ga je zapustio, ide mi polako, ali sigurno, samo da je para, bice i novih stvari na Hondi.
 
Član
Ima li neko da mi nadje koja mi je dimenzija semeringa sto ide na mjenjac, na dijelu gdje ulazi poluosovina. Trazio sam svugdje ali nemam izgleda pravi program.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top