Jako zanimljiv klip :) ....

Jako zanimljiv klip :) ....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
dobri klipovi eddo

ali znas sta je najtuznije, sto me ismijava brper, koji jedini brpa na 4 kanalnom pojacalu
pa gdje to jos ima :lol:

samo se sjeti na cemu si ti prvi put brpo pa uporedi sa mojim ;) .... i fakat se i ti i cika z3k4 pocinjete ponasat ko djeca al sta da vam kazem niste vi krivi sto ste takvi :cool: ....
 

IGY

Član
ne stidim se ja eddo, prvi brp je bio sa sony 10-kom u maloj kutiji za slusanje, na nekom beze pioneer pojacalcu, ali koliko se sjecam nije bilo sistemsko pojacalo :icon_question:
ali ne znam fakat ne sjecam se, i bilo je dovoljnih 132 dB:D
 
Član
IGY je napisao(la):
ne stidim se ja eddo, prvi brp je bio sa sony 10-kom u maloj kutiji za slusanje, na nekom beze pioneer pojacalcu, ali koliko se sjecam nije bilo sistemsko pojacalo :icon_question:
ali ne znam fakat ne sjecam se, i bilo je dovoljnih 132 dB:D

pa ne stidim se ni ja ljudino, moje prvo brpanje 141,8dB sa 100% muzikom za slusanje, znaci muzika koju koristim ama bas svaki bozji dan, a komplet muzika je radjena spram mogucnosti (jbga znas kako je, neradim, studiram, starca boli racku za muzikom tako da je sve moj trud i moje ulaganje) ....
 
Član
neznam jel tema za ovdje ali interesuje me jel mi neko moze reci kako se kopca woofer pioneer ts-w307D4?Posto on ima ova dva para za kopcanje:icon_question:Unaprijed hvala
 
Član
ado_w je napisao(la):
neznam jel tema za ovdje ali interesuje me jel mi neko moze reci kako se kopca woofer pioneer ts-w307D4?Posto on ima ova dva para za kopcanje:icon_question:Unaprijed hvala

odgovorio sam ti tam kako bi ti bilo najpametnije to rjesit, idi pa pogledaj, i da opet naglasim ono sto su ti igy i z3k4 napisali je takodje opcija .... ako nebudes zadovoljan tim zvukom, probaj onako kako sam ti ja reko, il probaj odmah oboje i sto ti bude bolje zvucalo to i ostavi ;) .... pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top