Jaguar S-type

Jaguar S-type

Član
Pozdrav prije svega
Interesuje me dali je neko od vas imao Jaguara s type 2007 sa 2.7 motorom.Imam priliku da kupim ovaj model sa 150 000 na satu u Njemackoj pa me interesuje dali je to previse za Jaguara,gdje ga odrzavati potrosnja manje vise bitna , imali neki veliki problema itd ?
Bio bih veoma zahvalan na pomoci ?
 
Super Moderator
dobra su to auta, dijelovi mislim da nisu problem, dosta stvari je sa forda i drugih auta koja su dostupna.. jel to 2.7 bi-turbo dizel?
 
Član
jeste to je bi-turbo dizel,ima moj jaran takvog samo stoo je kod njega 2009. godiste ja mislim, nisam siguran. Ide ko lud :D. To za fordove dijelove je kolega upravu,,vecina dijelova pase,tako da i ja mislim da dijelovi nisu problem.
 
Član
Zna li iko išta o istom autu, ali je 3.0, V6, naravno, benzin? Nisam siguran, mislim da je 175kW?
 
Super Moderator
Zna li iko išta o istom autu, ali je 3.0, V6, naravno, benzin? Nisam siguran, mislim da je 175kW?

koje godiste? mjenjac? dobar auto, fino ide, kod automatica prva brzina duga al saltanje u drugu nema ni jedan auto ko taj, barem ovaj sa 5 brzina sto sam ja imo.. trosi 10-ak litara u prosjeku nije strasno
 
Super Moderator
pa pise li da je pokvaren il nesto? jel euro 3? ovaj jos manual mjenjac bas fino :)

spale su im cijene nije to skup auto, ovo godiste i kod nas mozda 8-9000 da vrijedi u vrh glave
 
Član
Kaže, motor i mjenjač u stanju pa nešto 1A, lak (bez parnica i tačkica) isto stanje 1A, vjerovatno označava dobro stanje :)
 
Član
pa i preso je 228.000km ,,, ipak je to za austrijance i svabe previse to oni odma prodaju...A nema ni pikel dole pise,,tj, po naski tehnicki pregled..Pa postoji mogucnos da kad ga kupis i odvuces na tehnicki da ces morat radit neke sitne popravke da bi proso tehnicki...:)
 
Član
moze na prikolici bez pikela,,,pikel ti treba samo ako ga planiras registrovat ili probne table...
 
Član
Jako interesantno. E sad ono najvažnije, kako ovo auto održavati, kako za potrošni materijal i servise? Baš mi se sviđa, ionako nisam normalan, tako da bih opet smio da se upustim u neviđenu ludost i kupovinu nekretnine koja neće nekad vrijediti ništa i neću znati šta ću sa njom.
 
Top