Jacina Zvuka pitanje

Jacina Zvuka pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ersan_sa je napisao(la):
oojjjjjj boze dragiii

jos dodaj koji woofer i imat ces najjacu muziku u carsiji

:lol: :123: :lol:

:icon_exclaim:

nemam vise gdje stavit, ganjam sad novo auto pa ce to biti malo drugacije.
Imam ja pored jos jedno pojacalo PYLE qa4400II 1000W i 2 woofera po 900W ali da i to ubacim u Fiestu eksplodirala bi.
 
Član
ma ubaci sta ima veze
nek eksplodira e onda ce ljudi znati da si imao najjacu muziku u autu i u carsiji

stavi i snimi da taj zvuk cujemooooo
 
joj burgi ala ga dere glavni si ja mislim tu ;)

ja mislim da komsijama ides na zivce ode im namjestaj po kucama od vibracija jer to udera pravo

:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
Ja sam rekao bez tweetera od jedno 500W nema nista, ali i ovo je za uzor:lol::lol::lol:

OBAVEZAN VIDEO;);)
 
Član
ma ubaci sta ima veze
nek eksplodira e onda ce ljudi znati da si imao najjacu muziku u autu i u carsiji

stavi i snimi da taj zvuk cujemooooo

Jedino da preko vikenda vidim sa jaranom da postavimo jos 2 woofera i pojacalo na zadnje sjediste i jos jedan akumulator da ubacim pa da cujemo :lol::lol::lol:

joj burgi ala ga dere glavni si ja mislim tu Icon_wink

ja mislim da komsijama ides na zivce ode im namjestaj po kucama od vibracija jer to udera pravo

Prica mi jaran da je njegov otac juce rekao "koja ono budala onoliko pojacava probudi me"
 
Član
tzman je napisao(la):
ma ubaci sta ima veze
nek eksplodira e onda ce ljudi znati da si imao najjacu muziku u autu i u carsiji

stavi i snimi da taj zvuk cujemooooo

Jedino da preko vikenda vidim sa jaranom da postavimo jos 2 woofera i pojacalo na zadnje sjediste i jos jedan akumulator da ubacim pa da cujemo :lol::lol::lol:

joj burgi ala ga dere glavni si ja mislim tu Icon_wink

ja mislim da komsijama ides na zivce ode im namjestaj po kucama od vibracija jer to udera pravo

Prica mi jaran da je njegov otac juce rekao "koja ono budala onoliko pojacava probudi me"

sto jest jest dere za price, jos samo da vidimo fiestu punu subova i kapak :lol:
 
Član
tzman je napisao(la):
ma ubaci sta ima veze
nek eksplodira e onda ce ljudi znati da si imao najjacu muziku u autu i u carsiji

stavi i snimi da taj zvuk cujemooooo

Jedino da preko vikenda vidim sa jaranom da postavimo jos 2 woofera i pojacalo na zadnje sjediste i jos jedan akumulator da ubacim pa da cujemo :lol::lol::lol:

joj burgi ala ga dere glavni si ja mislim tu Icon_wink

ja mislim da komsijama ides na zivce ode im namjestaj po kucama od vibracija jer to udera pravo

Prica mi jaran da je njegov otac juce rekao "koja ono budala onoliko pojacava probudi me"

uspjeh ;)
 
Član
to sto si ti naredo je jacine veoma jaka muzika,,,,:lol::lol:al brate de to slozi fino ,,,il ostavi sebi jedan dovoljno a ostale prodaj;);)
 
Početnik
imal ovde 500 000 decibela, garant izbija sajbe, neznam kako smijes ovo pojacat...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top