Jaca.L

Jaca.L

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima.
Ja sam Jaca. Ovdje sam dosla jer sam mi je google izbacio rezultat pretrage za nesto sto me zanima.
Zanimljiva je stranica.Mislim da cu navracati cesce.
Pozdrav svima!!!:cool:
 
Član
jaha je napisao(la):
Dobro dosla.......pozzzzzzzzzzz........;)

Hvala na lijepom doceku..Trebam da kontaktiram Meleka u vezi kompresora klime. Cujem da on zna popraviti isti..Reno clio je u pitanju,kompresor kazu pokvaren,popravak 700km(nema sansi)...Tek sam usla i ne mogu pisati meleku,sve neka pravila..ccc...
 
Član
Death_beat je napisao(la):
Hvala,hvala..A sto ste gostoljubivi..hahaha..Ko zna da mi kaze sto mi se auto od juce moze nakon sto ga ugasim jedva upali,vergla ali jedva ukrese..klima i to i otisla mi baterijica na kljucu za centralnu bravu,sad sva vrata otkljucavam i zakljucavam pojedinacno..haos..odjednom se sve pocelo kvariti...treba mi 1000 KM da to sve popravim..

Deyo je napisao(la):
Napiši još par postova pa ćeš moći... da ne budeš tzv padobranac.
Evo,pisem,pisem..kukam od kako sam:icon_question: usla..
 
Član
Auto je luxuz jbg...dodje vrijeme kad se sve pocne kvarit...pravac majstoru i halalis kolko moras...dzaba se na zalost svih nas nemre napravit:D

Pozdrav i dobro nam dosla...ugodan boravak na forumu;)
 
Član
;)
nodiash je napisao(la):
Auto je luxuz jbg...dodje vrijeme kad se sve pocne kvarit...pravac majstoru i halalis kolko moras...dzaba se na zalost svih nas nemre napravit:D

Pozdrav i dobro nam dosla...ugodan boravak na forumu;)

;)imas pravo..znam to vec..ali nije luksuz,auto je neophodno..bez auta si jako spor..hahaha

M1rza je napisao(la):
Pozz i dobro dosla na forum:cool:

Hvala Mirza..
ja sam jedino zensko na ovom forumu???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top