Izvlacenje udubina na limu?

Izvlacenje udubina na limu?

Član
Pozdrav svima,
imam problem sa limom koji nas vecinu nervira, a to su sitne udubine koje se pojave niotkuda ..
Kod nas u HR je kolko znam i skupo, neisplati se... zna li neko takvog majstora u BiH koji ih izvlaci vakuumom ili na neki drugi nacin ? Neka iskustva i slicno?
 
Član
Ima jedan majstor u Maglaju, radi jako jako dobro. Mom komsiji je spasio tek kupljenog a3 audija kad ga je ubio grad. auto je bio totalno izlupan i sve je spasio. Cijenu ne znam, ne znam koliko ti se to i isplati s obzirom da nisi iz BiH, jedino ako dolazis tu
 
Član
A gle, ako majstor nije na drugom kraju bosne onda mi je dobro :D.. zanimaju me cijene izvlacenja kod vas..
 
Član
Ako mislim na istog iz Maglaja znam da je liku izvuko pun ***** udubina na kajenu, jaran sto je lakirer meni govorfio da odem njemu da izvucem udubine al neam vremena nikad jbg...Ako nisu krupnije ako nije farba pukla mozes i sam to odradit samo napravis onim govnetmo sto se na staklo lijepi vakum i lagano povuces e sad sve zavisi kakav je lik i kakva je udubina, kod nekih auta mozes prstom lim ispravljat jebat ga.
 
Legend
Ima i majstor u visokom koji to radi, poznat je visocanima pod nadimkom zilo, drugu na tiguanu radio haubu i jos par sitnica, dobro ispalo bas.. tako da znate da i on radi sa vakumom :)
 
Top