Izvalio temelj stuba ulične rasvjete

Izvalio temelj stuba ulične rasvjete

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

OmO

Član
Tridesetogodišnji Adel Kavgić iz Tuzle zadobio je tjelesne povrede i pričinjena je veća materijalna šteta u saobraćajnoj nesreći koja se u četvrtak oko 23 sata dogodila u ulici 18. Hrvatske brigade u tuzlanskom naselju Solana.

Do nesreće je došlo kada je Kavgić upravljajući automobilom ‘fiat bravo’ (056-K-742) uslijed neprilagođene brzine izgubio kontrolu nad vozilom i udario u temelj stuba ulične rasvjete, potvrđeno je TIP-u u MUP-u TK. Povrijeđeni vozač je sanitetom Hitne pomoći Doma zdravlja Tuzla prevezen u UKC Tuzla gdje se ljekari nisu izjasnili o stepenu njegovih povreda. Uviđaj na mjestu nesreće izvršili su službenici policije PS Zapad.

nesreca-11.jpg


nesreca-21.jpg


nesreca-3.jpg


nesreca-6.jpg
 
Legend
Jarane mi iz Tuzle kad dodjemo u Sarajevo ko da si nas pustio na avijonsku pistu. Kod nas se po gradu vozi 90-120, a sirina ulice 5 metara.

Sta misli gdje je nasto onaj vic, Bandera, dera, dera, dera, dera, dera :lol:
 
Legend
Ima vec tako preduzece, zove se Arkada d.o.o. A ako bi vec i osnivao firmu onda ti netreba ono export neces nista izvoziti :) :) Inace ova firma Arcade d.o.o. ti je ja mislim za cijelu BiH zaduzena za ulicnu rasvjetu ;)
 
daki je napisao(la):
Ima vec tako preduzece, zove se Arkada d.o.o. A ako bi vec i osnivao firmu onda ti netreba ono export neces nista izvoziti :) :) Inace ova firma Arcade d.o.o. ti je ja mislim za cijelu BiH zaduzena za ulicnu rasvjetu ;)

Zastupnistvo glavno u Tz tu ima dosta posla :lol::lol:
 
Član
Dobro je barem su mu se otvorili zracni jastuci ...


a sto se bandere tice i u SM redovno ih je rusio jedan doktor al smirio se
 
Legend
Pa gdje je pola onoga sto se ne objavi, sto se skupi odma i sakrije da nevidi murija ihh ima toga... Fazon je sto je tuzla pozicionirana kao tranzit, i sva okolna sela, zivnice, lukavac kalesija srebrenik, sve to ide kroz TZ, prema doboj, Brcko i Beljini, i onda kad se pomjesa sa lokalcima koji su navikli na ovakav saobracaj onda se cuda desavaju.

Nekazem za ovog Fiata da je slucaj bas to nego inace.
 
Jesu kod vas u Tuzli ove bandere opasne.Ima li iko sta ucinkovito protiv njih :D

Kod nas u Sarajevu se strahuje od pljacke i slicnih stvari , a u tuzli ljudi imaju fobiju od bandera :D
 
Član
Kod nas u Sarajevu stradaju ograde od tramvajskih stanica. Nema ja mislim nijedna u gradu da se neko nije zabio u nju :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top