izradjeni privjesci za clanove foruma :)

izradjeni privjesci za clanove foruma :)

Član
druze kako bi se to moglo dobaviti do doboja ako sam ja za to zainteresovan npr. par privjesaka pozz
 
Početnik
Druze ...


Bil ti sta mrsko bilo , da meni napravis par privjesaaka ...

Stavis u kovertu ,i na bus za sanski most ...

a ja ti platim u dopuni , ili posljes mi preko banke ziro racun ..




moram imat ove privjske et molim te de nekako
 
Član
zoki trebamo sjest na kafu da se malo ispricamo oko ovog, zovi kad budes imo vremena 066 341 356 pozz
 
Član
Druze koja cijena privjesaka hocu i ja jedan ako moze al da pise sa jedne strane ford i Melek a sa druge strane ERMIN
 
Član
Jesi li svima javio one informacije za uplatu? koliko ko treba uplatiti i na koji broj racuna i banku?
 
Član
IBISAZA= 4.00KM

Duke_of_Harlem = 4.00KM

Emirex_sa = 6.00KM

Shumi = 2.00KM

N0ke= 2.00KM

S1ck = 4.00KM

Little Dragon = 2.00KM

sub3r = 2.00KM

evo broj ziro racuna:

racun filijale : 1327300000000566

broj partije tekuceg racuna: 1321002007400361

zoran badza

NLB TUZLANSKA BANKA

ovi privjesci idu sljedece sedmice dog se a adamsom,,imam jos samo zavrsiti za subaru privjesak,little dragona i g2_16b ,to cu nadopunit i saljem ovo sam ostalo spakovo ucd omote sa providnim sa strane da se vidi sta vam se urucuje Icon_wink etp drug pa uplatite to Smile))
 
Član
Kolega mozel na pleksiju s jedne strane VR6 al ono zakosenim originalnim slovima a sa druge strane ZWER ... pa javi gdje se nadjemo u gradu gdje pa da preuzmem ... hvala
 
Član
@ raptor ako treba kome privjseke za travnik ili oko travnika neko mjesto dolazi mi u ponedeljak ili utorak kolega iz travnika pa mogu po njemu poslati... a ti meni dostavi privjeske do ponedeljka i ja cu poslati prvom robom za sarajevo ili ako treba za mostar, to cemo se dogovoriti na privat :), uglavnom ja oko para necu da imam ista :)
 
Početnik
pao je server, nisam stigao prepisati broj racuna...kontaktirao ibizasa, kaze nema ni on broj racuna...ne znam ko je trebao preuzeti to, gdje je zapelo?
 
Top