Izrada zadnje police

Izrada zadnje police

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz evo ja i frend smo u njegov c3 slozili zadnju policu..pa evo nesto slikica i objesnjenja..mozda nekome posluzi;)

1.Izvadili njegovu policu i sve izmjerili i izrezali identicnu policu(najmanje debljine 20mm)
2.napravili okvire za elipse od spere
3.pricvrstili okvire..malo ljepila malo cavala:cool:
4.posto nam se nije dalo zajebavati sa stakloplastikom onda smo one polukruge napravili s pur pjenom..prvo se na unutarnju stranu poljepi karton da bi imali kuda nanositi pur pjenu..kad se pjena osusi onda se oblikuje po zelji(24h ovisi o debljini)
5.napravili od spere kucicu za neonku
6.i onda se to moze ofarbati stalnim postupkom nanosenjem kita pa brusenjem pa farbanje..ili tapiciranje i na kraju ovo
evo sada slike;)
dsc01260j.jpg

my.php

dsc00361o.jpg

dsc01353fuf.jpg

my.php

p1010041i.jpg

p1010039ftd.jpg

za kraj i jedan kratki video
http://www.youtube.com/watch?v=fd9nhq3dpyo
(slabo se cuje jel moramo jos pojacalo prikljuciti jer nema snage puca na 23-25)

ako nekog jos nesto zanima neka slobodno pita:123:
 
Član
ako moze samo jedno pitanje, il se meni cini il su zvucnici okrenuti prema nazad? pitanje je ZASTO? pozz
 
Član
Zerr je napisao(la):
eddo je napisao(la):
ako moze samo jedno pitanje, il se meni cini il su zvucnici okrenuti prema nazad? pitanje je ZASTO? pozz
potpisujem

pa valjda da se vidi napolju eto sto sminka i te stvari :D
nezz svako ima svoj ukus svaka cast na trudu i sve to ali se meni nesvida
i to s neonkom ne zelim komentarisat...
 
Član
razlog je ovaj sto taj auto koristi njegova stara i onda je ona srala da to njoj nabija u glavu al to dok je sam bilo postolje pa smo mi rasturili i okrenuli prema van..i ja sam konta da idu van..al eto nama je i ovako ok ;)
 

MyX

Član
...mislim da se ovo moglo i malo bolje uraditi..kad ste vec ulagali vrijeme, trud i novce..ali eto, ako ste ispunili svoju dusu, sve 5..jer naravno da su ukusi razliciti ;)
 
pa pomocu refleksija se sigurno cuje glasnije naprijed nego da npr gledaju gore u krov.. naravno ako su usmjereni kako treba..
 
Član
A nije nesto al' neka se radi sljedeca ce biti bolja,moze ovo i kvalitettnije kad vec radite ...;):cool:
 

IGY

Član
SoundLunatic je napisao(la):
pa pomocu refleksija se sigurno cuje glasnije naprijed nego da npr gledaju gore u krov.. naravno ako su usmjereni kako treba..

da bas tako, ja sam sebi recimo tweetere trenutno usmjerio ka sajbi (naprijed su u fabrickim mjestima no okrenuti prema sajbi)
samo ovo je jos jedan veliki mamac za lopove :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top