Izrada replike Super 7

Izrada replike Super 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
na linku ispod nalazi se knjiga Build your own SPORT CAR second edition od Ron Champion, razni linkovi i nacrti sasije. Ja na kompu imam toga tonu al sam probrao ono sto moze koristiti

http://rapidshare.com/files/450726317/Planovi_izrade.rar

Sretno ;)
 
Bas cu skinut, pa jednog dana, zad deset-dvajs godina kad budem imao garazu, dva auta sa strane i love koja mi ne treba :icon_biggrin:

Nisam sarkastican, ozbiljno ;)
 
Član
pa ja sad na proljece imam namjeru da pocnem sa sasijom pa cu vidjeti da u medjuvremenu nafatam kakvog stranca sa 1.8t 20v motorom

imas pdf fajl book chassis gdje je izrada sasije bas bas dobro prikazana a sto se tice izbora motora, pogona to je po izboru. Zaboravih reci da imas jedan pdf dokument gdje ljudi prikazuju sta od motora moze biti iskoristeno ;)
 
gledao sam na jednom srpskom forumu gdje je lik napravio u srbiji ovo cudo sa ford RS2000 motorom 150ks.. i kaze da ide bolesno, oko 5sec do 100km/h hvata.. mogu misliti sa jacim motorom sta bi bilo.. extra stvar samo da je sklepat, al 4x4 :)
 
Član
zar ima i taj limit :(
gdje mogu da upload uradim da stoji bar mj dana

Kako ti se cini Erole :)
 
Radi mi samo fajl sa nacrtima sasije, onaj drugi dio "build your own nesto" ne sljaka, ko da fali dio :S
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Radi mi samo fajl sa nacrtima sasije, onaj drugi dio "build your own nesto" ne sljaka, ko da fali dio :S
hmm.. ja sam sad sve raspakovao i sve radi :icon_question:

Lija, na megauploadu mi oke se dizalo do 90 posto i prekinu :icon_mad: kaze neka greska :icon_mad:
 
i u srednjoj bosni (ako ne grijesim) negdje je covjek napravio cudo prema ovim nacrtima...prije mozda 5-6godina...ako je neko bio clan foruma pungas.com (ne reklamiram ih :icon_evil:) onda zna da je bio cijeli projekat tamo...samo je ruzan bio izgledom ali je iso...a sto se tice motora cini mi se da je bitno da je iz auta gdje je uzduzno postavljen naprijed, a pogon nazad...na toj listi su cini mi se uglavnom stari fordovi, opeli.....
 
Legend
evo mozda prije godinu dana je ovdje u okolini Cazina..../Stijena/ covjek napravio ovakvu repliku , vidio sam auto par puta u prolazu i stvarno je pojava,navodno ga covjek par godina dio po dio radio kako je sta nalazio radio u svojoj garazi....mene bas interesira pa cu pokusati jednom prilikom da ga malo poslikam i postavim na forum
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top