Izrada ozvucenja

Izrada ozvucenja

Danas sam kupio ozvucenje tj.
CD player: Pioneer DEH-140UB
trosistemce 80W rms: Ground Zero GZIF 6503x
sve potrebne kablove
pojacalo sam menjo sa drugom za: Blaupunkt 750
I woofer imam od 300w
Sutra idem da sve to ubacim u auto i slikam izradu
Sta mislite iz prve ruke?
 
mislim da ti hvali pojacalo za sub...... inace fine komponente, vjerovatno ce fino svirati, samo bi trebao mozda jaci sub naci ;)
 
Ground Zero je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
mislim da ti hvali pojacalo za sub...... inace fine komponente, vjerovatno ce fino svirati, samo bi trebao mozda jaci sub naci ;)

Imam Blaupunkt 750 pojacalo

ja koliko sam vidio to je 4-kanalac,,,,,,, sta si mislio, na njega sub :icon_question:



drug, kao sto sam rekao, hvali ti pojacalo za sub, taj BP ti je solidan za te sistemce ;)
 
Član
moze u bridz spojit 2 izlaza i eto mu sub-a. tj. nece mu HVALIT pojacalo za sub, ima 4 kanala na 2 idu 2 zvucnika na druga 2 ide sub. sve je uredno i nista mu ne HVALI. ;)
 
Sve sam namestio radi odlicno neznam gde mi je kabl za telefon da prebacim slike
Al me zanima kako se podesava? Ja sam to podesio otprilike al me zanika neka preporuka ako ima
6
(neznam kolko se vidi opet nemam kabla da prebacim bolju sliku)
Sta je BASS ustvari zasta sluzi ima mislim 0,9,12 kad prebacim meni sve isto
X-OVER na jednom se cuje bass,bass i zvuk,zvuk i LEVEL
 
Evo i slika izrade

Postavljanje pojacala i woofera




Pojacalo je sakriveno iza tapacirunga


Provlacenje kablova za napajanje


i REMOTE kabla










Pioneer playera


Ugradnja i povezivanje kablova




Moje resenje protiv kradje dali je dobro ili nije neznam al za svaki sluca sam stavio sajlu od 0,5mm usarafio za player i svezo (zabicom) unutra za kontrol tablu



I sajlu zasarafio za taj saraf u sredini


Zvucnici su ovakvi nisam imo baterije u telefonu da slikam i teo sam sve za jedan da da zavrsim tako da nema slika ugradnje,tako da su slike sa interneta





I finish:cool:




Bice i video snimak samo da pojacalo podesim kako treba
 
Top