Izrada kutije za woofer 10"

Izrada kutije za woofer 10"

Član
Pozz drustvo imam pitanje jedno vezano u izradi kutije za woofer marke Raveland
30 cm x 48 cm mit 4 Ohm, 120 Watt, 92 dB to su mu podatci.

On je dosao fabrički u svojoj kutiji/tuba, interesujeme da li je pametno uopste ga prebacivati u kutiju,jer mi ne pase tuba, i da li neko ima mjere i sl. u vezi kutije za 10" ovih mjera :icon_rolleyes: :icon_question:

Unaprijed zahvalan! :)
 
Član
Astra_ze je napisao(la):
Pozz drustvo imam pitanje jedno vezano u izradi kutije za woofer marke Raveland
30 cm x 48 cm mit 4 Ohm, 120 Watt, 92 dB to su mu podatci.

On je dosao fabrički u svojoj kutiji/tuba, interesujeme da li je pametno uopste ga prebacivati u kutiju,jer mi ne pase tuba, i da li neko ima mjere i sl. u vezi kutije za 10" ovih mjera :icon_rolleyes: :icon_question:

Unaprijed zahvalan! :)

drug mozda je kasno za odgovor ali ev mozda posluzi nekad
suufba.jpg
 
Član
Mani se ovoga, napravi slot port kutiju za šlunja, jer je najbolja... a port je skup, ako hoćeš kako treba, a ne samo vodovodnu cijev ;)
 
Član
Čuj 1000 eura kutija kad bi ja i eddo po 100 eura ih pravili obogatili bi se :lol:

Kazes 60 KM kutija kaze mozel jeftinije makar za 20 KM :D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
eddo je napisao(la):

:icon_question:

Ne interesuje me muzika uopšte, ali de mi pojasni u vezi čega je smajli, prvog posta ili ove slike sa uputstvima. Hvala.

smajli je zato sto je cojk postavio temu prije 3 mjeseca. wooferu je kutija dosad sama izrasla i to oblozena eko kozom :D
 
Član
hahahaha... hvala svima na pomoci :) mada sto kaze eddo davno postavljeno, a izraslo samo heheh :p naravno sala, skroz sam zaboravio za ovu temu jer kad mi je trebalo niko se nije javljao :) tako da sam uradio nesto drugo jednostavno kupio 12" JL-a s kutijom hehehe :) jer je 10 dosta mala i slabashna hehehe :)
 
Član
Astra_ze je napisao(la):
hahahaha... hvala svima na pomoci :) mada sto kaze eddo davno postavljeno, a izraslo samo heheh :p naravno sala, skroz sam zaboravio za ovu temu jer kad mi je trebalo niko se nije javljao :) tako da sam uradio nesto drugo jednostavno kupio 12" JL-a s kutijom hehehe :) jer je 10 dosta mala i slabashna hehehe :)
znate sta .......covjeku dođe da uopste nista ne stavlja na ovaj forum odmah neka napadanja

armin990 je napisao(la):
Astra_ze je napisao(la):
hahahaha... hvala svima na pomoci :) mada sto kaze eddo davno postavljeno, a izraslo samo heheh :p naravno sala, skroz sam zaboravio za ovu temu jer kad mi je trebalo niko se nije javljao :) tako da sam uradio nesto drugo jednostavno kupio 12" JL-a s kutijom hehehe :) jer je 10 dosta mala i slabashna hehehe :)
znate sta .......covjeku dođe da uopste nista ne stavlja na ovaj forum odmah neka napadanja (mozda neko drugi isto ovo trazio zato sam i postavio)
 
Član
nek je postavio pa da je tema stara 1000godina, evo mene je bas ovo zanimalo, fino deklarisano kako sta, da dzaba ne guglam
 
Član
Astra_ze je napisao(la):
hahahaha... hvala svima na pomoci :) mada sto kaze eddo davno postavljeno, a izraslo samo heheh :p naravno sala, skroz sam zaboravio za ovu temu jer kad mi je trebalo niko se nije javljao :) tako da sam uradio nesto drugo jednostavno kupio 12" JL-a s kutijom hehehe :) jer je 10 dosta mala i slabashna hehehe :)

Drug gdje si nabavio JL Audio u kutiji..?
Ako nije belaj.....
 
Top