Izrada distancera

Izrada distancera

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovako interesuje me cjena posto je nisam skontao za dva distanta.Distanti da se zavrcu na nabu a u distant da se zavrce felga.Distanti mi trebaju sa 5 rupa za Mercedesa,debljina 4,5 cm.Moze li neka slika da vidim kako izgleda zavrsen distant.Treba mi za w123 mercedesa tako da po njegovom sarafu radite navoj u distantima jer nije isti navoj kao u golfa sto ljudi dosta grjese.I kako mozete poslati za Doboj po nekome kome mogu da platim da vam sigurno dodju pare.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Odrađene distance za članove MR2GTI (5 cm) i DjMarko (1,5 cm).

Pa eto, neka se jave i napišu svoje utiske:icon_biggrin:

Bumpić
EVO me covjek je precizan zna zanat sad hocu od 75 mm ali neznam dal je to pametno sto se tice sigurnosti naprezanja i sl. Imali tko koju pametnu i hvala!:icon_question:
 
Član
Brate po meni je svaki distancer preko 4-5 cm previse sad 7.5 cm da vozim ja nikad se nebih sigurno osjećo .. to je bar moje misljenje
 
De da ne zovem prvo ovdje da vidimo sta i kako,pa kad nazovem da mjere mogu poslat.

jel komad 20km

i jel se distanti prvo zavrnu za glavcinu pa onda felge u njig.

treba mi sirina distanta 4 cm i trebaju mi dva distanta za nazat.

Mozes li poslati po nekome za Doboj kad narucim da uradite ih.

Jesi sada skontao sta sam rekao ;);););)

Pozdrav :icon_smile:
 
Član
Cjena zavisi od debljine, mogu ti sigurno reći da distanca od 4 cm nije 20 km, otprilike je 3 puta toliko.

Svaka distanca preko 2 cm se prvo šarafima pričvrsti na glavčinu. Trebaju ti šarafi, možeš ih naručiti ili kupiti.

Distance mogu poslati brzom poštom bilo gdje u BiH.

Ako se odlučiš za kupovinu, dio novca trebaš uplatiti na račun unaprijed. Sve u dogovoru s čovjekom.

Već je bilo slučajeva da su ljudi poručivali distance pa ih nikada nisu preuzeli, prema tome ni platili.
 
Ma nije frka sve se da dogovorit,nisam od tih kupaca.Ajd mi javi tacnu cjenu Distancera od debljina 4 cm 2 komada 5x112.Pa ako mi cjena bude odgovarala posaljem tacne mjere i vidimo oko uplate i transakcije.
 
Nista hvala neda mi se smarat vise oko Distancera narucit cu iz njemacke 130 eura 4 komada sa sarafima orginalne kao i prosle sto sam narucio i rjesio,Budalim ovdje po netu sam se smaram bezzz.Dobijem orginal malo skuplje al bar nema procedure de distante pa de sarafe a sarafi kod nas kvalitet za inspekcije neke dobri.U svakom slucaju hvala.Pozdrav da ne zamaram ni tebe ni sebe
 
Član
w123coupe je napisao(la):
Nista hvala neda mi se smarat vise oko Distancera narucit cu iz njemacke 130 eura 4 komada sa sarafima orginalne kao i prosle sto sam narucio i rjesio,Budalim ovdje po netu sam se smaram bezzz.Dobijem orginal malo skuplje al bar nema procedure de distante pa de sarafe a sarafi kod nas kvalitet za inspekcije neke dobri.U svakom slucaju hvala.Pozdrav da ne zamaram ni tebe ni sebe

ma kakvi sarafi covjek ti sve tu napravi a isto ko i orginal sta to papir danas znaci... j eu:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top