Izrada distancera

Izrada distancera

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
OGLAS IZ USLUGE!

Izrađujem čelične i aluminijske (durall) distancere za sve vrste automobila. Cijene su jako povoljne. Lokacija: Mostar

Za sve detaljnije informacije zvati broj: 063 318 487
 

Prilozi

  • spacerz.jpg
    spacerz.jpg
    66,9 KB · Pregleda: 62
Član
Zaboravih napisati da je oglas iz usluge.

Prilikom poručivanja je potrebno naglasiti točan promjer srednje rupe i promjer samih distancera. Najbolje bi bilo da se osobno dođe do čovjeka, ali može i preko telefona uz precizne podatke!

Tko je zainteresiran neka zovne broj i popriča s čovjekom.

Sub: Cijena je cca 20 km;)
 
Legend
ta cijena je extra zela....posto sam cak u Cazinu , da li je moguce to poslati.... uzeo bih i ja 2x 2cm 4x100 a centr rupu izmjerim lako....

(znam da je oglas iz usluge...a ako se mora onda cu nazvati,da sam blize nebih te zamarao ;))
 
Član
pozz da li mozes napraviti adaptere meni za G klasu mercedesa sa 5x130 na 5x112 :D , dosao bih ja u mostar svakako da to na licu mjesta skemijamo :D
 
Član
Sve distance se mogu napraviti. Deblje i veće su skuplje, ali mislim da su cijene jako povoljne. Ima tu dosta posla, struganja i mjerenja. Nije ni materijal jeftin:icon_biggrin:

Dado;)

Eness: Premjeri i zovni. Za članove foruma slanje dostavom nije nikakav problem. Ja ću se pobrinuti da svi dobiju robu koju su tražili:icon_biggrin:
 
Član
Čitaj temu.

Ako već ne možete doći na lice mjesta potrebno je javiti točne podatke. Skinite točak i premjerite radijus distance i centralne rupe. Ostavite sve te podatke na ovoj temi a ja ću naručiti izrađivanje. Dostavu možemo raditi preko nekog s foruma ili npr. city exom;)

Okvirna cijena za npr. felge 14-15 je:

Distanca do 1.5 cm je 20 km
Distanca od 1.5 do 2 cm je 25 km
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top