Izrada branika po zelji

Izrada branika po zelji

Znaci ovako,kolega mi cuo da negdje u srednjoj bosni nezz tacno kojem gradu ima neko da pravi branike po zelji.Znaci da bude extra odradjeno,to ne bi bio isfantazirani branik nego kopija prednjeg branika za alfu 147 GTA.
On je uzeo zadnji,a prednji ne moze nac nigdje.

Svi koji znaju i zele pomoci bujrum :icon_smile:
 
momak ne da radi kvalitetno nego je profi :) zavrsio je umjetnicku , radio je fontanu u velikom parku kod BBI za onu djecu Sarajeva , cuda radi sa poliesterom a u to se mozes uvijeriti kad dodjes kod njega kuci , pored toga izvrstan je umjetnik i radi i skulputre od metala , momak je iz Sarajeva i znaci ti mu doneses sliku branika on ga tavkog istog napravi
 
Little Dragon je napisao(la):
momak ne da radi kvalitetno nego je profi :) zavrsio je umjetnicku , radio je fontanu u velikom parku kod BBI za onu djecu Sarajeva , cuda radi sa poliesterom a u to se mozes uvijeriti kad dodjes kod njega kuci , pored toga izvrstan je umjetnik i radi i skulputre od metala , momak je iz Sarajeva i znaci ti mu doneses sliku branika on ga tavkog istog napravi

ok daj mi njegov broj.

p.s ako jos neko zna nekog dobrog neka slobodno kaze
 
Nista ni od ovog.Zvali smo ne moze to uradit.

Zanima me da li poznajete nekog da date br. nije bitno odakle,cuo sam da u Zagrebu lik pravi branike extra.Pa ako neko ima da pomogne oko tog

L.P
 
Član
ima covjek u hrvatskoj,rijeka koliko znam,mozda i zg, radi to sigurno, mogu ti nabaviti broj ja mislim.
imas pm.....
 
Član
Ima na piku lik izradjuje branike i spojlere cini mi se da je ime "spojler2" pa pokusaj sa njim..
 

IGY

Član
spico 007 nick
potrazi na forumu extra radi svoj posao ;)

da ti olaksam link do njegovog profila ;)

http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=923
 
Član
igy ba, spico nije usao na forum od 2010-te :D a zar on nije otisao van BiH :icon_rolleyes:
 

IGY

Član
Limpi je napisao(la):
igy ba, spico nije usao na forum od 2010-te :D a zar on nije otisao van BiH :icon_rolleyes:

znam da nije, i znam da jeste :)
ali trebao se vratiti nazad, pa sad nemam pojma kako sta gdje
 
Top