izmjerite brzinu svoga net-a

izmjerite brzinu svoga net-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sandi_azra je napisao(la):
addo je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
legionar je napisao(la):
addo je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):

WTF :icon_eek: Sta ti koristis!?

:icon_question::icon_question::icon_question:

rođo mi radi u telecomu, pa ga nazovem ponekad da mi otpipi kad skidam nesto...



:lol: :lol: :lol:

Ako koristis Wirles onda znam sta je! :cool:

moze bit i bug ..neka greska..;)

Trazite vi BUG-ove do sutra... konekcija ide sve do 1028MB/S bez problema, flim od 3GB pukne za 5-6 minuta...
 
Član
Aj ne zezaj, 1028MB/S nemaju u japanu, a telecom rijetko gdje moze pustiti iznad 10mbita brzinu, pa u pola zgrada je zbog parica 6mbita maksimala i kapak... :lol:
 

MTR

Član
Limpi je napisao(la):
Aj ne zezaj, 1028MB/S nemaju u japanu, a telecom rijetko gdje moze pustiti iznad 10mbita brzinu, pa u pola zgrada je zbog parica 6mbita maksimala i kapak... :lol:

jasta brate , a Europa je najjaca s brzinama a evo i rezulti

http://www.speedtest.net/global.php#0,3
 
Član
Kada bi bhtelecom ponudio brzi flat, pa za dan bi gorila zgrada i kablovi od opterecenja. Kada bosnjo ufati sav pr00n i pola interneta da skine:lol:

Ali realnost je takva, da je kod nas adsl skupo smece, bas kao i telecom:icon_mad:
 
Početnik
Bekir_SA je napisao(la):
Onda ja imam neki virus ili "bug" :lol:

hajd snimi ..jedno skidanje ..nekog fila .preko 1 gb da vidimo kako pici..

j*ote zivot umene 0.78 a u tebe 1028.0 ...j*te pa to je fakticki 1500 puta brzi neg moj... u sweskoj imaju 24.0 al za taj tvoj 1028.0 uhh ..ako je tako ..docu jedan dan kod tebe i prikljucit svoj laptop na tvoj internet i dacu ti 100 maraka i ti reci rodji da pusti to ..da otpipi.. pa da za noc skinem nekih 450 GB ..j*iga hdd mi je 500 nece moc vise stat :lol::lol:
 
Član


ELOB CATV ovo kod mene je najjeftiniji paket od 25 KM download i upload neograniceni bez fer osnove
brzina solidna za te pare :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top