Izmisljena kazna

Izmisljena kazna

123ml.jpg


Znaci preksajni nalog svak ga je vidio
i sada moji podaci tocni sve od a do ž
i sad drugi dio izmisljeni
Dalje opcina Posušje mjesto Rastovaca "skinio me radar" ogranicenje kao 50 "ja" isao 70, tablice koje pisu u izvjestaju nisu od moga auta (ni bivse ni sadasnje)
Kazna 40km
Nisam isao dalje od Gruda ove godine ni sa svojim autom a ni sa tudjim ( a nitko ni sa mojim)

40963107.png



I ajde sada budi pametan :icon_question::icon_question::icon_question:
 
Administrator
žali se iz jednog jednostavnog razloga. Mom zetu tako došla kazna za parkiranje iz Sarajeva, a tada nije uopšte išao u Sarajevo. I nazove ih i kaže fino da je nemoguće da je to tako zato što tada nije išao i da ima dokaz kamere ispred firme od tog dana da se auto nalazilo ispred firme. Naime o čemu se radi, naši policajci ne razlikuju 0(nulu) i slovo O na tablicama i zato dolazi do zabune. Ne vidi se baš najbolje broj tablica, ali kako se može vidjeti i kod tebe su nove tablice i ima 0 ili O na tablicama. Nazovi njihovu policijsku stanicu i vidi šta i kako.
 
Datum je 15, 02 2013
U ovome nalogu pisu
105 -O-305 ili je A05-O-305
a kod mene
113-A-470 stare koje sam promjenio u 9mjesecu
J90-M-268 nove
 
A to cu ostaviti za ponedjeljak, vidjeti tu u Ljubuskom sta ce mi rec, ako me odu slati u Posušje da gore to rijesavam, doce me vise goriva nego sto je ova kazna
 
Član
U Hercegovinu su dosla ta nova auta sto slikaju, pisao sam tamo u temi o radarima. Mozda su te oni uslikali, ali da to nije jos sve uskladjeno jer je to tek uvedeno pa da nije neka zabuna. :icon_confused:
 
Franki je napisao(la):
U Hercegovinu su dosla ta nova auta sto slikaju, pisao sam tamo u temi o radarima. Mozda su te oni uslikali, ali da to nije jos sve uskladjeno jer je to tek uvedeno pa da nije neka zabuna. :icon_confused:

Koliko ce samo oni kazni napisati u toj nekoj zabuni, nek' 50% od njih ne podnese zalbu, eto ciste love bez peglanja... sve je to kriminal i lopovluk, nemozes se sa rogatim bosti, al' nikako :icon_mad:
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Franki je napisao(la):
U Hercegovinu su dosla ta nova auta sto slikaju, pisao sam tamo u temi o radarima. Mozda su te oni uslikali, ali da to nije jos sve uskladjeno jer je to tek uvedeno pa da nije neka zabuna. :icon_confused:

Koliko ce samo oni kazni napisati u toj nekoj zabuni, nek' 50% od njih ne podnese zalbu, eto ciste love bez peglanja... sve je to kriminal i lopovluk, nemozes se sa rogatim bosti, al' nikako :icon_mad:


Nisam ja siguran u to, samo kazem moze biti da je to. U Mostar je dosla Corsa , a u Capljinu Felicia
 
Član
druze opozovi se na pasivnu legitimaciju tj da broj tablica nije tvoj uopste. da je to nesto izmisljeno. samo ne priznaji krivicu ako to nisi a po tablicama nisi. samo da nema ko reg auto na tvoje ime sa tim tablama. da nisi kome dao licnu pa on reg auto na tvoje ime. ali samo se opozivaj na pasivnu legitimaciju
 
Da i ovo rezimiramo:
Uglavnom u ured unutarnje kontrole pa dobijem broj od PU Posusje, pa zovi gore isto sve pise kao i ovde veli lik (radar oni prenosni) zaustavljeno vozlio marke fiat neki, lik pokazao tu vozacku ovaj kao prepisao i zdravo, veli mozes na sud dati ili plati kaznu.... I ajde ja opet u policiju (velim jos treba da mi je neko skenirao vozacku pa sada se glupira) i opet natezi obrazlozi ovo ono jedno 30minuta, i opet me posalje nekom liku direkt u MUP-u i tamo opet obrazlozi sve 30ak minuta onda je lik provjerio sve detaljno (zvao policajca koji je pisao izvjestaj i jos 3-4 poziva) ovo ono, auto od neke firme, izlistao moje ime i prezime izbaci desetak takvih, razlika u ime oca i kod lika datum 8, 4 1990, a kod mene 4,5 1990 ovaj kad je kraj radara(stariji neki policajac) govorio ovome u stanici krivo mu procitao jer smo jedan ispod drugoga u onoj listi.... I valjda ce ovi to sve ponistiti tamo vamo...
Nista ljudi pazite sta dobivate detaljno provjerite sve da li je sve vase.....

:icon_smile:
 
Član
Isto mi se desilo...

Ako je kamera snimila, zna se desiti da ne vide jedan od brojeva na tablicama pa upisu proizvoljno. Nazovi MUP i reci da provjere...naci ce gresku
;)
 
Top