Izmisljena kazna (ko je lud ??)

Izmisljena kazna (ko je lud ??)

Član
sipa je napisao(la):
Tako cu i uraditi ... samo cekam pozivnicu sa suda... samo ima nesto drugo ... Otac mi se poklao sa pola suda.. pa je to sada lutrija... inace je potpredsjednik Federalne advokatske komore... pa ako naletim na nekog dobrog sudiju i bit ce dobro :))) Ugl. javim... ne zelim da se sekiram zbog kockaste iskompleksirane glave :))

Jarane stari ti advokat, a nas pitaš :lol:
 
GaRGa je napisao(la):
100 KM je kazna ako vozis pod zabranom,znaci ako ti je otudjena vozacka sto kod tebe i jeste slucaj....

U pravu si :)
Tebi se vozačka smatra kao oduzeta tako da ..plati obe kazne i možeš podići vozačku .
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
isti sam slucaj imao, isto dobio kaznu, otisao na sud i dobio po usima, nabace ti jos nekih gluposti, uglavnom sam umjesto 120KM platio 250KM kazne na sudu, ponistili da mi nije regano auto ali nabili sto nisam imao dokumente, te ovo te ono, te sudske troskove, elem pomasno mi naplatili,,,, ne moze se sa rogatim bosti :D

ISTO se desilo i meni, ukratko mozda jesi polozio i da je u toku obrada upisa u sistem al u TOM momentu kad je provjerio i ti nisi bio u sistemu registrovan da imas polozeno ti si KRIV.

Apsurdno al meni su pisali kaznu za ne registrovano vozilo iako je prije 15tak dana predano i placena reg. al u MUP u kad je provjerio nije bilo reg. pise mi kaznu 100KM mjesec zabrane i 2 bobe, predam na suda a na sudu opet kriv ja i umjesto 100KM odluce na 150KM plus 50KM sudskih tr. i naravno mesec zabrane i 2 bobe.
 
Član
sub3r je napisao(la):
Zlaja, ne mozes s tim voziti, samo sa vozackom. Nikakva potvrda nema na sebi sliku i nije vazeci dokument u saobracaju.

Vozio sa tim listom i zaustavila me policija na Otoci, Kaze policajac: momak saobracajnu i vozacku i dam im saobracajnu i taj papir kaze uredu i sretno.
 
Administrator
Sve zavisi na koga naletis, ali sto se toga tice bez vozacke ne mozes voziti. Mislim da si tek zaveden u sistem pred podizanje vozačke i onda ona teta na salteru kad dizes vozacku tamo potvrdi nesto i to je to :)


Mene prije par dana zaustavlja policajac u centru grada i kaze daj vozacku i saobracajnu. Ja njemu saobracajnu i mjesecnu(autobusku) kartu sasvim slučajno dajem, kaže on meni, hajde da pušeš :lol::lol:
 
Član
Jasmin001 je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
Zlaja, ne mozes s tim voziti, samo sa vozackom. Nikakva potvrda nema na sebi sliku i nije vazeci dokument u saobracaju.

Vozio sa tim listom i zaustavila me policija na Otoci, Kaze policajac: momak saobracajnu i vozacku i dam im saobracajnu i taj papir kaze uredu i sretno.

Pa brate zato mi je i cudno ... zaustavili su me x puta tako uvijek dam to i rekoh vozacka je u cipsu imam neku kaznicu ne mogu da podignem to evo vam potvrda i licna umjesto vozacke ... uvijek bilo uredu ... al primitivni bosnjo mora svoj kompleks na nekome izlijeciti...a pred nosom mu frajer radi burnout njemu nista...
 
Član
Jos uvijek nista ne dolazi sa suda,a to se desilo u petak... Sta da radim?? Meni su rekli da ocekujem poziv sa suda,ili da ipak preuzmem incijativu pa odem sam na sud i predam??
 
Član
proci ce jos poneki petak prije nego ti dodje, nije ti ovo europa buraz, ovdje se ceka na platu, na topli obrok, na red u bolnici, u posti.... zasto se ne bi cekao i poziv sa suda:lol::lol::lol:
 
Top