Izmijene i dopune zakona o registraciji vozila

Izmijene i dopune zakona o registraciji vozila

Regas na starog i ne treba ti punomoc
Ne moze registrovat,mora se rijesit tog svoga auta jer ako bude htio u osiguranju traze policu prethodnog auta da mogu da prikazu 50%.
Jer sad kad budes kupovao auto kako je stupio na snagu ovaj zakon onaj ko je imao prije auto mora prvo da prevede to vozilo na nekoga da povuku oni tu njegovu policu da moze da plati samo 50% s tim da mora da ima prije na sebi 3 godine policu osiguranja.
 
Član
Da li sada ove promjene utiču na postojeća vozila, tj. da li promjena kod nas što već par godina imamo jedno auto, hoće biti nekih problema pri narednoj registracii?
 
Član
Ne moze registrovat,mora se rijesit tog svoga auta jer ako bude htio u osiguranju traze policu prethodnog auta da mogu da prikazu 50%.
Jer sad kad budes kupovao auto kako je stupio na snagu ovaj zakon onaj ko je imao prije auto mora prvo da prevede to vozilo na nekoga da povuku oni tu njegovu policu da moze da plati samo 50% s tim da mora da ima prije na sebi 3 godine policu osiguranja.
Da upravo tako,danas sam konacno ostvario 50% (sto je bio teski zajeb i muke isusove)
Evo jedna iz centra za resetiranje novcanika :D
20150528_110.jpg
 
Član
Cc ljudi se sada bore za ono na sto ustvari i imaju pravo, koliko su bezobrazni oni bi najradje 100% svima naplatili a svojima nista da naplate...
Hoce li se praviti kakva peticija? Hoce li kakvi protesti biti?
 
Pogresno sam se izrazio izgleda... Autu izlazi reg sutra, nije mi trenutno potreban toliko pa da regam tek kroz period od 25-30dana... Pa da "ukradem" koji dan a da pritim ostaju iste tablice, da ne bude dodatni troskova zamjene novih ....
 
Član
30 dana od dana isteka reg. ti svakako tablice ostaju i auto nije odjavljen, imaš taj rok da ga registruješ i ostaju ti tablice, samo se klasično produžava registracija....preko 30 dana se moraju vratiti table i uraditi odjava da bi se opet moglo registrovati.
 
Top