izgubljen novcanik

izgubljen novcanik

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sinoc izasao sa curom vani, i kad smo se vracali kuci izgubim novcanik,jutros cjelo vrijeme trazio al nema ga...
u njemu je bilo nekih 60KM i moji dokumenti(licna vozacka)kreditna kartica,znam da trebam prijaviti policiji i to...
ono sto me zanima je jer imam nekih 500KM kazni da li cu njih morati uplatiti da bi dobio nove dokumente?
jel iko imao slicna iskustva stim?
pozdrav
 
Član
bit ce problema ako bude tako,al kad me krene nesreca onda krene da se i ja tako nadam da ce biti...

a kod djevojke nije nazalost nema ga nigdje...

da li mogu dobiti neku potvrdu da imam polozeno da mogu auto voziti,trebao sam u hr za nekoliko dana :icon_question:
 
Član
nemozes brate nista osim licne izvaditi, bgm moras sve platiti, a jos zahebano sve povaditi.... jbg :icon_cry::icon_cry:
 
Član
valjda se neko javi da je nasao pa te rijesi problema,ja sam svoj u policiji nasao :icon_biggrin:
 
Član
Ja sam cuo..sad nes jeli to tacno..novi zakon.da ne mozes nijedan papir,ni dokumenat izvaditi ako imas kazne ..
 
Član
edo_benz je napisao(la):
valjda se neko javi da je nasao pa te rijesi problema,ja sam svoj u policiji nasao :icon_biggrin:

nadam se i ja tome,ipak je ovdje mali grad i svako svakoga zna...

jedino mi to preostaje...
 
U rs mozes izvaditi sve dokumente osim sto nemozes registrovati auto to znam provjereno 100% . A za federaciju neznam kakonide.
 
Član
ma naces ga... potrazi malo po gradu... idi u kafic gdje si izlazio, malo prohodaj po mjestima gdje si bio i jucer... vjerovatno ces ga naci, naravno bez para...
 
Član
jbg bio s curom u mom kaficu gdje radim...i kad sam izradio odemo na jezero jedno vamo i tu bili cjelo vecer...tamo sam naravno i gledao ima li al nema,bilo jedino masu raje koje se kupalo danas...valjda nadjem inace sam gotov...:icon_sad:
 
Član
napravi letaka nekoliko da si izgubio, polijepi po gradu, nista te ne kosta

jedan moj drug tako izgubio index, novcanik, sva dokumenta
znas i sam koliko to sve kosta da se ponovo izvadi, i koliko vremenski traje, bilo je nesto i para u novcaniku, polijepio letke po gradu, obecao nagradu onom koji vrati, i nakon nekoliko dana na kucnu adresu mu cigo donio novcanik, nista falilo nije, vjerovao ili ne, jedan jedini feninig nije falio
tebi kad bi vratili dokumenta dobro ti je, jebes onih 60km
 
Član
ako nenadjes onda mozes izvaditi i vozacku i licnu 100%,nema veze sto imas kazni!provjereno imam i ja pa sam opet dobio vozacku!
 
Član
Vozacku ne moze izvaditi novu 100000%. Mozes je podici ako ti je bila deponovana tj. ako si imao zabranu pa ti bila kod njih ali ako si izgubio i sl. ne mozes je podici ako imas kazni..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top