izgubio vozacku

izgubio vozacku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
i meni je krenulo s policijom, nisu me zaustavili ima vise od pola godine... nego ti napisa da si prosetao jedno 500 km pa zato :lol:
 
Član
ahaahhahahah 500m vidis da sam se zajebao..da mi ti nisi rekao nebi ni skuzio hahahah sry ispravka rjec je o 500m :D ma sutiiii dobro je da sam je nasaoooo ko je uporan onda i nadje..citav dan ja sjedim i razmisljam gdje mi je sta mi je deset puta isao u auto traziti deset puta po kuci trazio i naompadne mi to i evvv je sad kod mene drzim je i nepustam je vise :D
 
Član
Hehehe, kad cemo o pronalazenju, uzeo ja motor od druga i otisao da se vozam, prosao kroz naselje 2-3 puta, i stanem u jednom trenutku da popricam s jaranom, ja za kljuc da ugasim kontakt, nidje kljuca :S gledam, nije mi jasno nista, motor stoji na kontaku, palim ga /gasim na prekidac, kljuca nema :D a jebote, sta sad, i ja ni 5 ni 6, nazad i putem kuda sam dosao, gledaju ljudi nije im jasno idem 15 na sat blenem pred sebe, auta me obilaze ja nista :) i nadjem ga kilometar dalje, na sred ceste stoji kljuc :) reko moja nafaka :) valjda izletio kako sam stisno malo jace gas tuda :) sad znam zasto ga drzi svezanog za rezervoar, a meni nije rekao :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top