Izgubio tablicu

Izgubio tablicu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Danas sam izgubio tablicu (il je spala il mi je neko skinuo) pa ako neko naleti na malu kockastu tablicu nek mi javi
reg oznaka 928-M-261

prije svega nebih da dospije u necije ruke ko bi eventualno mogao da ju iskoristi u negativne svrhe tipa radar i to..

unaprijed hvala

dsc00267o.jpg
 
Član
mislim da je nece moci promjeniti morace da vadi nove ,slicno se desilo mome kolegi tako izgubio i otisao da prijavi da mu naprave novu i fazon mora nove da vadi
a on se raspizdi i ode napravi kod nekoga lika istu samo se malo razlikuje :D
 
Član
Noke prijavi u muriju da si je izgubio ili da je ukradena i obavezno nek ti murija izda potvrdu o prijavi izgubljene tablice jer ako nemas dokaz o prijavi u muriju neces se moci saprat ni na sudu ako ko bude zloupotrebljavao tvoju tablu za prolazak kroz crveno ili vec gdje kamere slikaju...
 
Legend
gaga je napisao(la):
neko ti je ukrao garant
isti onaj sto je ostavljao papire

eo bas sam danas pricao sa tarikom, on je danas bio samnom u autu, dok nisam krenuo kod djevojke, i tablica je bila kad je on prilazio autu (kad sam njeg odbacio kuci, krenuo sam prema njoj dole na a.polje) i onda kad sam se vracao, vidio sam da nea tablice, dakle ap gang kloshari..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
gaga je napisao(la):
neko ti je ukrao garant
isti onaj sto je ostavljao papire

eo bas sam danas pricao sa tarikom, on je danas bio samnom u autu, dok nisam krenuo kod djevojke, i tablica je bila kad je on prilazio autu (kad sam njeg odbacio kuci, krenuo sam prema njoj dole na a.polje) i onda kad sam se vracao, vidio sam da nea tablice, dakle ap gang kloshari..

ja sam sa AP nemoj tako :D
moguce da je i spala,a ako je neko skinuo to je vec neko ko te zna
jer ko bi iz cista mira ko te nezna doso i skinuo jednu tablicu ?

Raspitam se ja da ti se gdje nije zagubila tablica:D
 
Legend
0g1 je napisao(la):
ja sam sa AP nemoj tako :D
moguce da je i spala,a ako je neko skinuo to je vec neko ko te zna
jer ko bi iz cista mira ko te nezna doso i skinuo jednu tablicu ?

Raspitam se ja da ti se gdje nije zagubila tablica:D

nije spala sama sigurno, bila je vrlo dobro pricvrscena, tako da nema sanse, jednom mi je spala u bbi kad sam zapeo, medjutim to mi se desavalo bas kad se nasucem negdje, ovaj put fkt sam sporo vozio padala kisa, tako da nije sama spala sigurno, kad sam dolazio bilo je nekih klosarcica tu stajali ispred ulaza u c fazi preko puta murije ona prva zgrada.. pa su oni 100%, .. ako negdje vidis javi ziv bio :)

Bojan je napisao(la):
Prijavi... neko će je stavit na motor i proletit pored radara i tebi stiže kazna ;)
kamera pravi sliku 10mpx, 5000x3000 nesto tako da se jako dobro vidi koje auto, cak se moze raspoznati i boja, tako da me puno ne brine ni to da li ce je zloupotrijebiti na motoru, vec jedino na tamno plavom golfu kao sto je kod mene, onda bi vec bio belaj..

cim se saberem idem do murije da prijavim to :cool:
 
Legend
eo ovako
danas sam znaci otisao u policiju da prijavim
i posto nam je sve u kurcu u ovo jebe**j drzavi, pa i sam protokol kojim ovi maloumni debili (tzv policija) rade..

odem u PU CENTAR (tu je auto regano) kaze ides tamo gdje su ti ukrali tablicu , odem ja u svrakino u PU Novi Grad , kaze on meni, nisu ti je ukrali to je ona tebi negdje spala sigurno, sad ja glup, i nemam pojma sta mi je bilo sa tablicom, vec on eto kao zna idiot maloumni, (to je bilo na info pultu) odem ja gore kod tog "inspektora"(jadni mi sa takvim inspektorima) kazem mu ja dosao sam da prijavim kradju tablice , ovaj isto ponavlja kao to si ti nju izgubio negdje bla bla (ne kontam koja je razlika, glavno je to da tablice NEMA i da ocu da prijavim nestanak, da je neko nebi zlouoptrijebio) ugl.. na kraju, moram izvadit punomoc (jer je auto na starom ne na meni) i jos.. kao mora on licno doci da to prijavi (do tada taj idiot koji je uzeo tablicu moze napravit 213213213 prekrsaja..)

eto nadam se da se ovo nece nikom vise desit, jer ce se izjebat ko veliki dok mu ovi kreteni (tzv policija) izdaju papir da je tablica ukradena/izgubljena..

nedaj boze da je nesto vise .. ili ozbiljnije..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top