Izgubio kontrolu i uništio jedan od najskupljih automobila na svijetu

Izgubio kontrolu i uništio jedan od najskupljih automobila na svijetu

sta se cudite sto ga hoce praviti? sto nebi pravio auto vrijedno 3mil km.. da je 2mil popravak opet se isplati, nego bacit na otpad auto kojih ima 25 i vrijedi tu cifru, logicno je, i ja bih pravio..
 
Član
Snaci ce se i sa Huaurom dok ovaj ne napravi. :D

Jedan video slicne tematike, da ne otvaram novu temu
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Fhed3GPRIi0

Najaca scena na 4:23 :lol:
 
Član
Salle je napisao(la):
a cime se bavi ovaj GUMBALL ?? nekontam ovo ništa...

Trka bogataša sa dobrim kolicima, žurke, provodi, kurve, jurcanje bez ikakvog cilja,... Extra stvar, ali samo za odabrane.
 
Član
ovaj GUMBALL je bolesna stvar samo kakva auta skrse radi gluposti al jbg ima se moze se... Cak si trebali kroz BiH proci bila ja prica ali iz nekih razloga nisu... u Hrvatskoj su bili:icon_mad:
 
Član
Kroz BiH je prolazio Carbon Black Rally (isti fazon), uglavnom Gumball 3000 je trka bogatasa od 3000milja, ukljucujuci pauze preko noci sa zurkama i svim popratnim :)
 
Prolazili su kroz Makedoniju,tamo su dva kretena sa 911 napravili saobracajku,ubili covjeka i zenu u golfu 2.Mislim 2007 da je bilo,pa je tad utrka i prekinuta.Uglavnom,poznate licnosti vecinom ucestvuju (Jackass ekipa,David Hasselhoff etc.)
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Prolazili su kroz Makedoniju,tamo su dva kretena sa 911 napravili saobracajku,ubili covjeka i zenu u golfu 2.Mislim 2007 da je bilo,pa je tad utrka i prekinuta.Uglavnom,poznate licnosti vecinom ucestvuju (Jackass ekipa,David Hasselhoff etc.)

2006
Po izvjestaju taj iz golfa je skrivio nesrecu jer nije stao na raskrsnici na znak STOP.
 
Član
Ne znam šta će u Makedoniji kad su iz Beograda avionima išli za Aziju... možda je to druge godine bilo... karta je 100 000$ ako se ne varam...

A za ovog frajera, on je investitor u Gemballa (Porsche) tuning, može mu se...
 
Deyo je napisao(la):
Ne znam šta će u Makedoniji kad su iz Beograda avionima išli za Aziju... možda je to druge godine bilo... karta je 100 000$ ako se ne varam...

A za ovog frajera, on je investitor u Gemballa (Porsche) tuning, može mu se...
Ja sam cuo da je 30k $ po osobi.A isli su iz Istanbula preko Makedonije,koliko ja znam.U svakom slucaju,kivi ili ne,ti momci su napustili auto i pokusali pobjec.U cijeloj toj prici cijenim Alex Roy-a,profesionalni vozac,redovno ucestuje (ako ste vidjali prvo sa M5,pa sa Continental GT,oba sa POLIZEI oznakama).Momak drzi rekord u Americi Coast to Coast ;)
 
Top