Izgradnja 402 m piste u Brckom

Izgradnja 402 m piste u Brckom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao što neki rekoše dobro je gdje se sve rade i pokušavaju raditi trke ali za bilo šta ozbiljno (auti ispod 13 sec) je ipak preusko:icon_cry:
 
Jbg nije siroka to definitvno,ali nije ni duga,haman nije puno duza od 600 m,mozda 650 do maks 700,ne znam,nemam na autu precizno mjerenje,al eto kao sto rekoste gdje se sve odrzava SR ovo je jos i dobro.

@nodi: Mah,sjecas se ti mog avatara starog,nisam ti ja za ove straight lines :D
@Almin: Samo ti,al par takvih i nove gume ces da trazis od oca :D jer asfalt je huh zderac guma :)
 
Član
Alen_P je napisao(la):
S obzirom gdje se sve održava SR, ovo je bajka:cool:
E u tom i jeste nas problem.
Ljudi jel mislite citav zivot voziti klase 17,16 i 15 pa da vam je dovoljna pista od 8 metara i duzine 650 metara.
Dok god nebudemo mi sami pomjerali te granice street race scena ce nam biti katastrofa.Hvala dragom bogu imamo Bastu i jos par entuzijasta koji nas cupaju!!!
 
Član
informativno samo da se zna. Ovi sada radovi na pisti su kostali 127,000KM. Erole pa nije nista sira pista ona na ciljugama, mozda 2m najvise.... ili se meni to cini?
Samo da ima prostora(a ovdje na ovoj relaciji nema) mogao bi se odlican street race odrzavati. Steta jeste sto je pista nesto sitno veca od 600metara. ali to je to... Da je bilo jos mjesta, oni bi je 100% vecu napravili...

Kako god, makar je malo bolje nego prije :) :123::123::123:
Erole jadne moje gume. Vec su postale plasticne,a nema im ni 3 mjeseca :)
 
Ma dobro je ipak.Juce sam bio na pisti da vidim kako,sta i kapija samo priskrinuta,ali nije katancem zatvorena,dakle moze se uci kad god se hoce.A za rejs smo ionako dobili dopustenje kad god bude trebalo,tako da ipak nije crno kako smo na kraju svi pomislili ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top