Izgled audi TT

Izgled audi TT

Ajd nek mi neko odradi molim vas,neznam i nemogu da se odlucim kako bi bilo najbolje i neobicno da stavim boju felgi i par detalja mali..

Treba audi da se spusti,retrovizori,srce felgi,i naprijed audiev znak, i oko maske prednje ima to malo odvojito da se pukne u plavu boju na jednoj slici a na drugoj tako isto samo crvena boja...

55699632333270438863714.jpg

By ernad_tt at 2012-04-13

42863331022893903234714.jpg

By ernad_tt at 2012-04-13

Tako je nesto u pitanju..

20120406144035.jpg

By ernad_tt at 2012-04-06
 
ajd samo jos molim te jos u crveno nemogu da se odlucim izmedju te dvije boje...
A na poslu sam nemogu do drugi slika,jbg..
 
Član
previse je ovo detalja nekako u tim drecavim bojama.. oboji felge i eventualno retrovizore...
 
Hvala ti kolega ;)

Pa i ja sad gledam, malo je i meni previse zato sam bas i stavio da se odradi..
Mislim nesvidja mi se nikako ovo oko maske sto sam mislio lakirati..Znak ajd ok, vidjecemo jos..Sutra pocinjem polako s tim... Retrovizori,znak i felge bi bile dovoljno...
Gledajuci ono sad bas nekako ispada i to previse, al ipak kad se to odradi drugacije izgleda..
 
Član
nezz zasto komplikujes, ispoliraj komplet feluge i to ce biti to. na ovu tvoju sivu boju po mom misljenju ne idu neke boje, osim eventualno crne. mada po meni, full polirane bi najbolje stajale, a ti kako hoces ;)
 
Član
Druze, plava je odlicna, crvena vec mislim da mu ne bi legla al super ti je ova ideja za farbanje :cool:
 
Top