Izbor vozaca godine

Izbor vozaca godine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
ove sezone ce biti jedan race, ako uspiju dogovorit u Zivinicama :D
 
Član
Ako bude uopste sezone 2010.. Svi dosadasnji organizatori su se usutili, nista ne najavljuju ili je mozda jos rano :icon_question:
 

IGY

Član
gdje ba rano, pšrosle godine se na kraju sezone znalo za ovu
ali se nije znalo da ce pasti k.... zta usi :lol:
 
Član
Gdje je rano. Sada bi trebali vec neki okvirni kalendari da se izbacuju. KoE vec izbacio kalendar :icon_smile:
 
Član
Ovo sve ode u 3 .....

Jedino sto ostaje su ovi "nezavisni" (ne znam kako drugacije da nazovem) race-ovi (piemonte, california i slicno) mada se nadam da gresim i da ce sezona da uspije!
 
Član
Glupost je ovo jedan vozac u dvije klase,treba dobiti pehar samo za brzu klasu i cao a na njegovo mjesto neka dodje sljedeci u nizu .
 
Putovanja.ba
Administrator
Svake godine se kalendar objavi na dodjeli pehara, neznam sta sad izmisljate kasno ne kasno. I ja mislim da je propala al sacekajmo jos koji dan.
 

IGY

Član
Davor_ je napisao(la):
Sta sad u 2 klase djelimo 1 mjesto nas 3???

pa tako ispade
mada ja bi to slozio po rezultatima, ko je imao najveci rez prvi....
Kao sto je slucaj na style izmedzu mene i kileta, obadvojica imamo po 16 bodova, no ja sam iznad jer imam jednom 10 jedno 8, a on 2 puta po 8 bodova
Bilo kako biloi cestitke svim takmicarima na ostvarenim rezultatima
 
Član
Slazem se, iako to znaci da uzimamo 2 mjesta (ako se ne varam) ali nije bitno, bitno je to da se to odradi fer i korektno :)
 
Član
Ko je ovo organizovao i kako ce sve ispast vidjecemo al nebi me cudilo svasta da bude :D
A trebalo bi da se gleda najveci rezz. i tako da se postavljaju ;)
il brpajte na dodjeli pa ko vise izbaci hehehehehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top